App Store Google Play

Скрєпний Вілкул закликає саджати гомосексуалістів в тюрьми

11 Жовтня 12:20
Скрєпний Вілкул закликає саджати гомосексуалістів в тюрьми

Народний депутат від “Опозиційного блоку” Олександр Вілкул пропонує встановити адміністративну і кримінальну відповідальність за пропаганду одностатевих стосунків. У вівторок, 9 жовтня, нардеп та член комітету з питань євроінтеграції зареєстрував відповідний законопроект № 9183. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Новинарню.

Згідно з пояснювальною запискою, його метою є “посилення захисту суспільної моралі, охорони сім’ї та традиційних сімейних цінностей, посилення соціального захисту сім’ї та дітей”.

Вілкул пропонує виключити із українського законодавства  такі терміни, як “гендерна ідентичність, сексуальна орієнтація” тощо, а за пропаганду одностатевих стосунків карати штрафами і навіть ув’язненням.

В Адміністративному кодексі ініціатор законопроекту хоче передбачити штрафи за відкрите позитивне висвітлення чи агітацію щодо одностатевих сексуальних стосунків: громадянами — до 1,7 тис. гривень, юрособами — 8,5 -17 тис. гривень, посадовою особою або за її сприяння — від 25,5 тис. гривень до 51 тис. гривень.

За повторну подібні дії упродовж року, на думку "нонічного православного", має наставати кримінальна відповідальність – від арешту до 3 років до позбавлення волі на 3-5 років для громадян і 4-6 років для посадовців.

За ввезення, виготовлення чи розповсюдження літератури, яка позитивно висвітлює одностатеві сексуальні стосунки, Вілкул пропонує встановити штраф до 2,55 тисячі гривень або арешт на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років з конфіскацією творів.

За позитивне висвітлення одностатевих стосунків у кіно- та відеопродукції – штраф від 2,55 тисячі до 5 тисяч гривень або обмеження волі на строк до 5 років з конфіскацією кіно- та відеопродукції.

За повторні дії або висвітлення ЛГБТ у літературі чи кіно, вчинені за попередньою змовою, Вілкул пропонує саджати у в’язницю на 3-5 років.

Варто зазначити, що Вілкул сам знаходиться за крок від в'язниці, адже Генеральна прокуратура вже подала до Верховної Ради подання на зняття з Вілкула недоторканності задля розслідування його злочинів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...