App Store Google Play

Депутати продовжують відстоювати ідею збільшення необхідної кількості підписів для петицій у Дніпрі

11 Жовтня 16:40
Депутати продовжують відстоювати ідею збільшення необхідної кількості підписів для петицій у Дніпрі

Сьогодні, 11 жовтня, дніпровські депутати обговорили можливість збільшення кількості необхідних голосів для винесення петицій на розгляд у міськраді. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Необхідну кількість голосів пропонується збільшити до 3000 тисяч, а кількість днів для їх збору - до 120. Для порівняння, сьогодні дніпряни мають зібрати 900 голосів за 30 днів.

За словами заступника міського голови Олександра Шикуленка, ці зміни мають "розширити можливості" мешканців міста під час збору підписів. Окрім цього, він виправдовує збільшення строків і кількості голосів тим, що у інших містах України це вже давно зробили. Наприклад в Києві треба зібрати 10 тисяч підписів.

Втім, тут же Шикуленко зазначив, що навіть при межі у 900 голосів, за цей рік дніпряни змогли підписати у повному обсязі лише 17 петицій.

У свою чергу, член Громадської ради Михайло Богданов зауважив, що у разі прийняття змін це лише призведе до ускладнення процесу збору підписів.

"Ми неодноразово обговорювали можливість навіть не збільшення кількості необхідних підписів, а навпаки, зменшення. До того ж, у законодавстві існують рекомендації, що у містах, де проживає до мільйона громадян, варто встановлювати межу не більше 900 підписів. Збільшення цього числа призведе лише до ускладнення процесу", - зазначив він.

У свою чергу, секретар міськради Олександр Санжара також підтримав ідею Шикуленка, тож не виключено, що під час наступної сесії Дніпровської міської ради депутатський корпус все ж ускладнить дніпрянам збір підписів для петицій.

Варто зазначити, що петицію проти виділення Придніпровській ТЕС грошей з бюджету Дніпра міськрада не підтримала.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...