App Store Google Play

У Дніпрі обрали переможців XV Міжнародного конкурсу, присвяченого Голокосту

10 Жовтня 12:00
У Дніпрі обрали переможців XV Міжнародного конкурсу, присвяченого Голокосту

У Дніпрі відбувся фінал Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів і вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», організований Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт єврейської громади Дніпра.

Всього на конкурс було надіслано понад 250 робіт з усіх регіонів України та зарубіжних країн. У фінал пройшли 59 робіт з вісімнадцяти регіонів України та одна робота з Республіки Молдова.

Компетентне журі, до якого увійшли представники Міністерства освіти України, педагогічних навчальних закладів, історики, філологи, музейні працівники і відомі вчені, визначило переможців у трьох категоріях – учні, студенти та вчителі, причому в кожній категорії було від трьох до чотирьох номінацій. 

До того ж, часто журі присуджувало першу нагороду двом, трьом, чотирьом і навіть п'яти учасникам, будучи не в змозі вибрати з них кращого, так що на десять номінацій вийшло двадцять два переможця.

Прикметно, що переможцем в номінації «симпатії журналістів» стала робота студентів Дніпровської політехніки Кирила Бойко і Світлани Предко, виконана в техніці витинанки під назвою «Вогник нашої пам'яті».

В номінації «Науково-дослідницька робота» перше місце посіла студентка ДНУ Марина Нефьодова з роботою на тему "Образи другої світової війни та Голокосту у культурі коміксів".

Повний список переможців можна переглянути за посиланням

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...