App Store Google Play

У Дніпрі обрали переможців XV Міжнародного конкурсу, присвяченого Голокосту

10 Жовтня 12:00
У Дніпрі обрали переможців XV Міжнародного конкурсу, присвяченого Голокосту

У Дніпрі відбувся фінал Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів і вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», організований Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт єврейської громади Дніпра.

Всього на конкурс було надіслано понад 250 робіт з усіх регіонів України та зарубіжних країн. У фінал пройшли 59 робіт з вісімнадцяти регіонів України та одна робота з Республіки Молдова.

Компетентне журі, до якого увійшли представники Міністерства освіти України, педагогічних навчальних закладів, історики, філологи, музейні працівники і відомі вчені, визначило переможців у трьох категоріях – учні, студенти та вчителі, причому в кожній категорії було від трьох до чотирьох номінацій. 

До того ж, часто журі присуджувало першу нагороду двом, трьом, чотирьом і навіть п'яти учасникам, будучи не в змозі вибрати з них кращого, так що на десять номінацій вийшло двадцять два переможця.

Прикметно, що переможцем в номінації «симпатії журналістів» стала робота студентів Дніпровської політехніки Кирила Бойко і Світлани Предко, виконана в техніці витинанки під назвою «Вогник нашої пам'яті».

В номінації «Науково-дослідницька робота» перше місце посіла студентка ДНУ Марина Нефьодова з роботою на тему "Образи другої світової війни та Голокосту у культурі коміксів".

Повний список переможців можна переглянути за посиланням

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...