App Store Google Play

Суд щодо скандального наказу №29: працівників навчальних закладів продовжують звільняти

10 Жовтня 09:00
Суд щодо скандального наказу №29: працівників навчальних закладів продовжують звільняти

Вчора, 9 жовтня, в Дніпропетровському окружному адміністративному суді пройшло третє судове засідання щодо визнання протиправними пунктів наказу № 29 департаменту гуманітарної політики "Про оптимізацію штатних розкладів», передає Дніпроград.

Цього разу суддя Володимир Горбалінський заслухав покази директорки садочка №401 Світлани Кулібякіної. Вона розповіла, що звільнила інструктора з фізкультури на підставі сумнозвісного наказу.

"За рекомендацією наказу було скорочено низку працівників дитсадка. Така необхідність була викликана нестачею коштів у міському бюджеті. Я виконувала вимоги департаменту", - розповіла Кулібякіна.

Окрім того, директорка садочку розповіла, що протягом трьох місяців за наказом було звільнено ще трьох співробітників. 

Прикметно, що представники Департаменту гумполітики продовжують переконувати суд,  що звільнення працівників відбувалися не за підписом департаменту, а за розпорядженням підлеглих йому директорів шкіл та завідуючих садками. Тож за логікою Департаменту, судитися мали б не з ними, а керівниками навчальних закладів.

Також під час засідання начальник відділу кадрового та організаційно-документального забезпечення управління освіти Олена Шовкова надала низку документів з поясненнями навіщо міськрада затіяла "оптимізацію". 

У зв’язку з великою кількістю отриманих для детального вивчення судом письмових доказів, головуючим суддею Горбалінським у судовому засіданні оголошено перерву до 5 листопада.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...