App Store Google Play

Суд щодо скандального наказу №29: працівників навчальних закладів продовжують звільняти

10 Жовтня 09:00
Суд щодо скандального наказу №29: працівників навчальних закладів продовжують звільняти

Вчора, 9 жовтня, в Дніпропетровському окружному адміністративному суді пройшло третє судове засідання щодо визнання протиправними пунктів наказу № 29 департаменту гуманітарної політики "Про оптимізацію штатних розкладів», передає Дніпроград.

Цього разу суддя Володимир Горбалінський заслухав покази директорки садочка №401 Світлани Кулібякіної. Вона розповіла, що звільнила інструктора з фізкультури на підставі сумнозвісного наказу.

"За рекомендацією наказу було скорочено низку працівників дитсадка. Така необхідність була викликана нестачею коштів у міському бюджеті. Я виконувала вимоги департаменту", - розповіла Кулібякіна.

Окрім того, директорка садочку розповіла, що протягом трьох місяців за наказом було звільнено ще трьох співробітників. 

Прикметно, що представники Департаменту гумполітики продовжують переконувати суд,  що звільнення працівників відбувалися не за підписом департаменту, а за розпорядженням підлеглих йому директорів шкіл та завідуючих садками. Тож за логікою Департаменту, судитися мали б не з ними, а керівниками навчальних закладів.

Також під час засідання начальник відділу кадрового та організаційно-документального забезпечення управління освіти Олена Шовкова надала низку документів з поясненнями навіщо міськрада затіяла "оптимізацію". 

У зв’язку з великою кількістю отриманих для детального вивчення судом письмових доказів, головуючим суддею Горбалінським у судовому засіданні оголошено перерву до 5 листопада.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...