App Store Google Play

На криворізькій трасі укладають верхній шар асфальту

10 Жовтня 16:20
На криворізькій трасі укладають верхній шар асфальту

Триває капремонт траси національного значення Н-11 сполученням Дніпро-Кривий Ріг. Зараз дорожники укладають завершальний шар асфальту між селами Авдотівка та Новоюлівка. Цьогоріч планують оновити майже 13 км шосе. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«В Україні вперше за багато років ведуться будівництво та реконструкція доріг. За словами глави держави Петра Порошенка, це надзвичайно важливо. Адже дорога – це не просто можливість поїхати, це ще й розвиток придорожньої інфраструктури. На Дніпропетровщині оновлюємо як комунальні шляхи, так автомагістралі державного значення. У 2017-му відремонтували майже 70 км провідних доріг у криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках. Не менш масштабні роботи продовжуються й цьогоріч», – наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

З початку травня тривають роботи на державній трасі Н-11 Дніпро-Кривий Ріг. Наразі підрядники працюють у районі сіл Авдотівка та Новоюлівка, укладають верхній шар асфальту. Далі – благоустрій узбіч і нанесення розмітки.

Поки тривають ремонті роботи, рух автівок – у реверсному режимі. Як змінюється дорога, бачить водій Антон Клімкін.

«Дорога була неприглядна, ями до півтора метра сягали. Зараз трасу не впізнати, стала набагато кращою. Можна їхати спокійно 120 км на годину. Мабуть, за всі роки незалежності зробили менше, ніж за останні два роки», – сказав чоловік. 

Криворізькою трасою майже щодня пролягає маршрут Максима Борисовського.

«Дороги не було взагалі. Для машини – це печаль. Наразі шлях поступово приводять до ладу. Майже до Дніпра зробили», – зазначив водій. 

Автомагістраль, яка з’єднує Дніпро і Кривий Ріг, збудували у 60-х роках минулого століття. З того часу на ній проводили переважно ямковий ремонт, капітальний – вперше.

Ремонтувати трасу у криворізькому напрямку почали у 2017-му – оновили 24,5 км дороги. У 2018 році – другий етап. Насамперед приводять до ладу найбільш проблемні ділянки. 

Покриття, яке укладають на трасу, виготовляють на асфальтобетонному заводі в селищі Девладове.

Протяжність криворізького шосе – майже 85 км.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...