App Store Google Play

Команда мера Дніпра розпочала інформаційну кампанію проти перейменування області на Січеславську

9 Жовтня 15:00
Команда мера Дніпра розпочала інформаційну кампанію проти перейменування області на Січеславську
Команда міського голови Дніпра Бориса Філатова розпочала агітаційну кампанію проти декомунізації назви Дніпропетровської області. Старт був покладений самим міським головою в вересні, коли в інтерв'ю "Комсомольській правді" Борис Філатов заявив: перейменування - недоречне, Січеславська - це "новояз", йому більше до душі - Дніпровська або Придніпровська область.
 
Після цього на декількох новостворених пабліках в мережі Фейсбук запустили голосування, направлене дискредитувати назву Січеславська, показати, буцімто мешканці регіону не підтримують перейменування. 
 
Так, на пабліках "Городок" та "Мой Днепр" днями стартувало голосування, в яких поряд з назвою "Січеславська" пропонувалося, окрім Дніпровської, підтримати варіант "Дніпропетровська", що суперечить Закону України про декомунізацію.

Активістка "Громадської підтримки СічеславськаТАК" Юлія Мельниченко на своїй сторінці у мережі Фейсбук написала: "Знайомтеся: ще один "незалежний" паблік + група така ж "незалежна". Свіженькі, просто з Амстердаму! Проводять "незалежне" голосування по перейменуванню області, яке... не всім видно... мабуть, щось з налаштування посту не те... Ну то не так вже й важливо! бо воно ж "незалежне"!". 
 

 

Інформацію щодо причетності команди Філатова-Корбана до пабліків і груп, які запускають голосування по перейменуванню регіону, в коментарях підтвердила Нонна Кац. Вона відома активним колам Дніпра як затята прихильниця радника мера Геннадія Корбана та, власне, самого Філатова. 

 

 
На питання: як саме будуть "відмиватися гроші" Нонна Кац так і не відповіла.

Нагадаємо, з початку цього року 54 громадські організацації об'єдналися в єдину коаліцію "Громадська підтримка СічеславськаТАК" та провели масштабну просвітницьку кампанію по всій області. У всіх ОТГ регіону ініціативу перейменування Дніпропетровської області на Січеславську підтримали. Виказили підтримку також Громадські ради при міській раді Дніпра та Дніпропетровській обласній державній адміністрації, голова обласної ради Гліб Пригунов, загальнонаціональні наукові та академічні кола та лідери суспільної думки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...