App Store Google Play

До Дня Захисника України дніпровські родини бійців мають отримати матеріальну допомогу

9 Жовтня 16:40
До Дня Захисника України дніпровські родини бійців мають отримати матеріальну допомогу

Цьогоріч міські чиновники до Дня Захисника України обіцяють виділити матеріальну допомогу родинам, які мають в своєму складі учасників бойових дій з інвалідністю або рідних, які загинули чи зникли в зоні військового конфлікту. Про це сьогодні, 9 жовтня, під час прес-конференції повідомила заступниця директор Департаменту соціальної політики Юлія Дмитрова, передає Дніпроград.

За її словами, наразі підготовлені документи, які має затвердити міський голова. У разі якщо це буде зроблено, родини військовослужбовців традиційно отримають з бюджету матеріальну допомогу до 14 жовтня. 

"Загалом передбачено 876 тисяч гривень матеріальної допомоги, які розподіляться між 378 особами в місті", - зазначила Юлія Дмитрова.

Розмір матеріальної допомоги залежить від групи інвалідності, а також від кількості членів родини, якщо мова йде про сім'ї загиблих.

Окрім цього, заступниця Департаменту соціальної політики зазначила, що в місті діє програма "Родина героя", на яку з бюджету виділено понад 30 мільйонів гривень. 

Варто зазначити, що в місті також діє Центр допомоги учасникам АТО та Управління з питань учасників АТО при ДніпроОДА, де надається всебічна підтримка бійців та членів їхніх сімей. В наступному році Січеславщина замінить старі військкомати на Центри комплектування та соціального забезпечення, які будуть займатися соціальним супроводом військових.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...