App Store Google Play

До Дня Захисника України дніпровські родини бійців мають отримати матеріальну допомогу

9 Жовтня 16:40
До Дня Захисника України дніпровські родини бійців мають отримати матеріальну допомогу

Цьогоріч міські чиновники до Дня Захисника України обіцяють виділити матеріальну допомогу родинам, які мають в своєму складі учасників бойових дій з інвалідністю або рідних, які загинули чи зникли в зоні військового конфлікту. Про це сьогодні, 9 жовтня, під час прес-конференції повідомила заступниця директор Департаменту соціальної політики Юлія Дмитрова, передає Дніпроград.

За її словами, наразі підготовлені документи, які має затвердити міський голова. У разі якщо це буде зроблено, родини військовослужбовців традиційно отримають з бюджету матеріальну допомогу до 14 жовтня. 

"Загалом передбачено 876 тисяч гривень матеріальної допомоги, які розподіляться між 378 особами в місті", - зазначила Юлія Дмитрова.

Розмір матеріальної допомоги залежить від групи інвалідності, а також від кількості членів родини, якщо мова йде про сім'ї загиблих.

Окрім цього, заступниця Департаменту соціальної політики зазначила, що в місті діє програма "Родина героя", на яку з бюджету виділено понад 30 мільйонів гривень. 

Варто зазначити, що в місті також діє Центр допомоги учасникам АТО та Управління з питань учасників АТО при ДніпроОДА, де надається всебічна підтримка бійців та членів їхніх сімей. В наступному році Січеславщина замінить старі військкомати на Центри комплектування та соціального забезпечення, які будуть займатися соціальним супроводом військових.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...