App Store Google Play

На Січеславщині пройшов фестиваль Ігри Нескорених

8 Жовтня 10:40
На Січеславщині пройшов фестиваль Ігри Нескорених

Танки, кулемети, гранатомети, БТР, реальні вибухи і постріли. У Дніпрі пройшов масштабний фестиваль "Ігри нескорених". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної ради. 

Під час фестивалю всі бажаючі могли побачити реалістичну реконструкцію визволення Дніпропетровська у 1943 році та бої 2014-го у зоні АТО. Окрім цього, виставка ретро-авто та воєнної техніки, польова кухня, виступи художніх колективів та кінного клубу, концерт заслуженої артистки України Наталки Карпи. Все це пройшло в рамках обласного фестивалю «Сила нескорених», який проходить до Дня захисника України.

«Головна мета фестивалю, показати зв’язок поколінь і ту суттєву боротьбу, що відбувалась протягом багатьох десятиліть за незалежність, за непорушність наших кордонів, яка і триває до сьогодні! Ми вдячні захисникам за можливість святкувати і жити під мирним небом. Вкотре доводимо, що ми нескорена нація!», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

На вражаюче відтворення бойових подій завітало багато глядачів, серед яких діти і молодь. Адже як запевняє ідейний натхненник фестивалю, дупатат облради, учасник АТО Віктор Боняк, патріотичне виховання - це важлива складова проведення фесту.

«Дивлячись на реконструкцію реальних боїв, люди чіткіше починають розуміти, через що проходять наші військові щодня на Сході країни. Дякую всім, хто долучився до цієї події!»

На інших локаціях фестивалю «Сила нескорених» дніпряни могли поласувати різноманітними стравами, подивитися на роботи народних майстрів, відвідати музей АТО.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...