App Store Google Play

На Січеславщині пройшов фестиваль Ігри Нескорених

8 Жовтня 10:40
На Січеславщині пройшов фестиваль Ігри Нескорених

Танки, кулемети, гранатомети, БТР, реальні вибухи і постріли. У Дніпрі пройшов масштабний фестиваль "Ігри нескорених". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної ради. 

Під час фестивалю всі бажаючі могли побачити реалістичну реконструкцію визволення Дніпропетровська у 1943 році та бої 2014-го у зоні АТО. Окрім цього, виставка ретро-авто та воєнної техніки, польова кухня, виступи художніх колективів та кінного клубу, концерт заслуженої артистки України Наталки Карпи. Все це пройшло в рамках обласного фестивалю «Сила нескорених», який проходить до Дня захисника України.

«Головна мета фестивалю, показати зв’язок поколінь і ту суттєву боротьбу, що відбувалась протягом багатьох десятиліть за незалежність, за непорушність наших кордонів, яка і триває до сьогодні! Ми вдячні захисникам за можливість святкувати і жити під мирним небом. Вкотре доводимо, що ми нескорена нація!», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

На вражаюче відтворення бойових подій завітало багато глядачів, серед яких діти і молодь. Адже як запевняє ідейний натхненник фестивалю, дупатат облради, учасник АТО Віктор Боняк, патріотичне виховання - це важлива складова проведення фесту.

«Дивлячись на реконструкцію реальних боїв, люди чіткіше починають розуміти, через що проходять наші військові щодня на Сході країни. Дякую всім, хто долучився до цієї події!»

На інших локаціях фестивалю «Сила нескорених» дніпряни могли поласувати різноманітними стравами, подивитися на роботи народних майстрів, відвідати музей АТО.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...