App Store Google Play

«Феєрія Дніпра» завершилася виставою з Адою Роговцевою

8 Жовтня 12:20
«Феєрія Дніпра» завершилася виставою з Адою Роговцевою

Вчора, сьомого жовтня, театральний фестиваль «Феєрія Дніпра – 2018» завершився виставою за участі народної артистки України Ади Роговцевої. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови Дніпроперовської облради Гліба Пригунова.

Ада Роговцева – одна з найвидатніших актрис сучасності. Розпочавши свою кар'єру за радянських часів, майбутня зірка не спокусилася можливістю виїхати в Москву, а залишилася в Києві. Зараз артистка театру і кіно широко відома і за межами рідної країни, регулярно виступає в країнах СНД.

Вчора Ада Роговцева зіграла на сцені театру Шевченка у виставі «Вася має подзвонити», яка завершила театральний дніпровський фестиваль «Феєрія Дніпра».

«Щоразу дивлячись на цю артистку на сцені, розумієш - така професійна і талановита гра стане прикрасою будь-якої постановки. Цього разу, як і у минулому році, Ада Роговцева грала головну роль у комедійній п‘єсі. Цікавий сюжет, багато характерів та іронічні випадки», - поділився своїми враженнями Гліб Пригунов.

Він зазначив, що вистава спонукає не тільки до сміху, а й показує справжню людську природу і дає великий простір для роздумів.

Протягом тижня «Феєрію Дніпра» відвідали близько семи тисяч глядачів, презентували десять кращих вистав театрів з усієї країни та спектаклі сучасних європейських драматургів – Лукаса Берфуса та Костянтина Кеяну. Серед найвідоміших зірок окрім Ади Роговцевої виступили Анатолій Хостікоєв, Олена Сумська та інші. Вперше на цьому фестивалі до Дніпра були запрошені театри ім. Франка, Золоті Ворота, театри Вінниці і Херсону.

«Фестиваль зарядив нас новою енергією, дав натхнення , аби мати сили рухатися вперед, адже сила мистецтва – величезна. «Феєрія Дніпра» доводить, що театральне мистецтво в Україні - дуже розвинуте, багате на талановитих акторів, режисерів та авторів. Велика подяка всьому творчому та технічному колективу театру ім. Шевченка за 10-денну працю» - підбив підсумок голова облради.

Нагадаємо, що  у Дніпрі своє 100-річчя відзначав перший державний драматичний театр України – Дніпровський академічний український музично-драматичний театр імені Шевченка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...