App Store Google Play

Дніпряни провели уікенд на фестивалі громадських ініціатив "uCRAZYans"

6 Жовтня 21:00
Дніпряни провели уікенд на фестивалі громадських ініціатив "uCRAZYans"

Сьогодні, шостого жовтня, у Дніпрі відбувся фестивальний уікенд uCRAZYans, в ході якого мешканцям міста в інтерактивній формі розповіли про громадські ініціативи міста та нові можливості розвитку. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – Фестивального причалу.

Більше 30 громадських організацій Дніпра та області представили експонати, тематичні інсталяції. перфоманси та різні зони активностей для інформування жителів міста про діяльність громадських організацій. На креативних локалізаціях учасники представили різноманітні види занять, проектів та ідей, які покликані змінювати суспільство на краще.  

На одній з імпровізованих тематичних зон розташувалися учасники громадської організації "Солянка" які займаються соціальними інноваціями. Вони представили проект ІТ-спеціалістів для  громадського сектору, а саме браслети, що здатні передбачити приступи епілепсії та емоційний стан у дітей-аутистів. Прикметно, що розробники виграли хакатон та продовжуватимуть розвивати проект.

Гендерний клуб "Дніпро" організував конкурси та вікторини для пояснення терміну "гендер". Інформаційні ігри зголосилися проводити студенти юридичного ліцею.

Представники ГО  "Від мрії до дії" підготували для гостей uCRAZYans настільну гру "Країна гідності" та квест.  

"Квест розміщений по локалізаціям фестивалю. Мета - пояснити усім жителям, чим займаються громадські організації та якою може бути їх роль в таких організаціях", - пояснила представниця ГО "Від мрії до дії" Лариса Скрипченко.

ГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» займається контролем місцевого бюджету та атестацією депутатів. Всі гості заходу могли отримати від членів цієї організації інформаційні брошури щодо використання бюджету, пояснення принципів його розподілу тощо. Родзинкою цієї зони стала інсталяція, яка буквально демонструє процес "пиляння" місцевої казни.

"Під час фестивалю ми збираємо пропозиції громадян для бюджету Дніпра на 2019 рік. Хто подає пропозицію, той отримує шматок торта. Потрібно, щоб мешканці брали в цьому участь і не чекали, що за них щось зроблять чиновники. Всі пропозиції направлятимуться до міськради", - зазначив громадський експерт, виконавчий директор ГО «Інститут Громадської Експертизи» Олексій Литвинов.

До того ж, по всьому периметру Фестивального причалу організатори влаштували футкорти, різноманітні фотозони для гостей uCRAZYans, розваги для дітей, а також провели освітні та бізнес лекції для всіх бажаючих.

Крім того, в рамках фестивалю відбувся велозаїзд, змагання з екстремальних видів спорту, а також трюки, серед яких стрибки через вогняні кільця. Ввечері цю зону закінчило фаєр-шоу та звуки барабанів.

Нагадаємо, що минулого року на Фестивальному причалі у Дніпрі відбувся фестиваль соціальних інновацій UCRAZYANS

Дізнавайтеся найсвіжіші новини першими - підписуйтесь на наш канал у Telegram та на сторінку в Instagram.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...