App Store Google Play

Юнацькі Олімпійські ігри-2018: Дніпропетровщину представить найбільша кількість спортсменів

5 Жовтня 19:30
Юнацькі Олімпійські ігри-2018: Дніпропетровщину представить найбільша кількість спортсменів

Завтра, 6 жовтня, в Буенос-Айресі стартують треті літні Юнацькі Олімпійські ігри, на яких Дніпропетровщину представить найбільша кількість спортсменів. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів виконавчого директора відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександра Дювбакова.

Юнацькі Олімпійські ігри - 2018 пройдуть з 6 по 18 жовтня в аргентинській столиці Буенос-Айресі. Україну представлятимуть 55 учасників у віці від 15 до 18 років.

«На третіх Олімпійських іграх українці виступатимуть у 22 дисциплінах. Вперше в історії нашої країни учасники будуть представлені в командних видах спорту», - розповів Олександр Дювбаков.

Як зазначається, від Дніпропетровщини будуть представлені вісім спортсменів: чотири легкоатлети, двоє плавців, каратист, дзюдоїст та бадмінтоніст.  

Директор Дніпропетровського вищого училища фізкультури Михайло Лельчицький зазначив, що спортсмени серйозно підготувалися до змагань. Для цього деякі з них тренувались не лише в Україні, але й закордоном.

«Юнацькі Олімпійські ігри – підготовка Олімпійського резерву у світі. З боку обласного бюджету здійснюється фінансове забезпечення підготовки спортивних резервів. За останні роки ми покращуємо спортивну інфраструктуру області, адже будуються футбольні поля, майданчики, оновлюються стадіони», - додав начальник управління молоді та спорту ДніпроОДА Олександр Пшеничников.

6 жовтня о 20:00 за місцевим часом в Буенос-Айресі відбудеться церемонія відкриття ЮОІ-2018, а вже наступного дня за участю українців будуть розіграні перші комплекти нагород у дзюдо. Онлайн-трансляцію можна переглянути на сайті НОК України.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...