App Store Google Play

Юнацькі Олімпійські ігри-2018: Дніпропетровщину представить найбільша кількість спортсменів

5 Жовтня 19:30
Юнацькі Олімпійські ігри-2018: Дніпропетровщину представить найбільша кількість спортсменів

Завтра, 6 жовтня, в Буенос-Айресі стартують треті літні Юнацькі Олімпійські ігри, на яких Дніпропетровщину представить найбільша кількість спортсменів. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів виконавчого директора відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександра Дювбакова.

Юнацькі Олімпійські ігри - 2018 пройдуть з 6 по 18 жовтня в аргентинській столиці Буенос-Айресі. Україну представлятимуть 55 учасників у віці від 15 до 18 років.

«На третіх Олімпійських іграх українці виступатимуть у 22 дисциплінах. Вперше в історії нашої країни учасники будуть представлені в командних видах спорту», - розповів Олександр Дювбаков.

Як зазначається, від Дніпропетровщини будуть представлені вісім спортсменів: чотири легкоатлети, двоє плавців, каратист, дзюдоїст та бадмінтоніст.  

Директор Дніпропетровського вищого училища фізкультури Михайло Лельчицький зазначив, що спортсмени серйозно підготувалися до змагань. Для цього деякі з них тренувались не лише в Україні, але й закордоном.

«Юнацькі Олімпійські ігри – підготовка Олімпійського резерву у світі. З боку обласного бюджету здійснюється фінансове забезпечення підготовки спортивних резервів. За останні роки ми покращуємо спортивну інфраструктуру області, адже будуються футбольні поля, майданчики, оновлюються стадіони», - додав начальник управління молоді та спорту ДніпроОДА Олександр Пшеничников.

6 жовтня о 20:00 за місцевим часом в Буенос-Айресі відбудеться церемонія відкриття ЮОІ-2018, а вже наступного дня за участю українців будуть розіграні перші комплекти нагород у дзюдо. Онлайн-трансляцію можна переглянути на сайті НОК України.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...