App Store Google Play

Питання вагою у сотні мільйонів не вирішуються петиціями та відозвами – Денисенко

30 Вересня 21:00
Питання вагою у сотні мільйонів не вирішуються петиціями та відозвами – Денисенко

Народний депутат Андрій Денисенко скептично поставився до широко розрекламованого у соцмережах заклику Бориса Філатова підписати петицію президенту з вимогою збудувати у Дніпрі новий аеропорт.

«Кажуть, тут городничий завзято агітує дніпрян збирати підписи під петицією президенту з вимогою побудувати нам новий аеропорт. Як начебто подібні питання вагою у сотні мільйонів гривень держбюджету вирішуються петиціями, відозвами, маніфестами і пікетами», - написав політик на своїй сторінці  Фейсбук.

Особливо цинічним це виглядає з боку мера міста-мільйонника з власним бюджетом у 13,7 мільярда гривень, заважує Денисенко і нагадує про комунальний та соціальний колапс, який відбувається у Дніпрі упродовж останніх 1,5 року.

«Не кажучи вже про те, що це тривіальне переведення стрілок на гаранта посадовою особою, яка на весь світ трубила, як сама героїчно переріже стрічку при відкритті нової повітряної брами Дніпра спільно з видатними аеропортобудівниками Ярославським і Корбаном.
Власне, наш місцевий Гудвін, котрий невипадково сам назвався ім‘ям казкового брехуна і шахрая, прекрасно знав, що ніякого аеропорту не будуватиме, бо не має для цього елементарних повноважень», - наголосив народний депутат.

Як відомо, Борис Філатов неодноразово хизувався намірами побудувати у Дніпрі летовище і навіть звертався з відкритим листом до президента. Так само, за звернення про вирішення проблеми з ледь животіючим аеропортом голосували з подачі мера депутати міської ради.

Навесні Філатов вже оголошував про зрушення проблеми з мертвої точки і в своєму Фейсбуці обіцяв дніпрянам, що за 1,5 роки вони зможуть літати з рідного міста, а не з сусіднього Запоріжжя або Києва.

Наразі міський голова Дніпра вдався до чергового піар-ходу з петицією. У дописі непритаманною йому українською мовою він фактично розписується у власній неспроможності, попри обіцянки, вирішити проблему аеропорту:

«На жаль, мерія мало що може зробити в цій ситуації: злітна смуга – державна, термінал – приватний, земля – належить області. … Підпишіть електронну петицію до Президента України.
Попросіть про це друзів, родичів, колег», - благає дніпрян скористатись інструментом  демократії  Борис Філатов. 

Втім, сам він до пропозицій мешканців міста, які надходять до міської ради, отримавши підтримку громади у вигляді підписів під електронними петиціями, не дослухається.

Практично всі підтримані дніпрянами петиції керована Філатовим міська рада успішно ігнорує, або посилається на брак коштів для реалізації запропонованих ініціатив.

Так, на останній сесії лише троє депутатів підтримали петицію мешканців Діївки про закриття сміттєвого полігону, який розташований за кількасот метрів від їх будинків. Проігнорували обранці і вимогу скасувати виділення п'яти мільйонів гривень Придніпровській ТЕС.

На одній з сесій Борис Філатов у категоричній формі висловив сумнів щодо доцільності існування сервісу електронних петицій.  За словами очільника міста, участь громадськості у здійсненні впливу на формування і вирішення питань місцевого значення є нічим іншим, як «шантажем» і «викручуванням рук».

«Якщо хтось вважає, що нам почнуть викручувати руки, завалюючи петиціями, я не йтиму на поводу: бюджет має бути збалансованим. Якщо ми дослухатимемось до петицій, тоді в місті настане пряма демократія і нам доведеться просто встати і вийти – всім, разом з мером, виконкомом і депутатським корпусом. Зразу кажу всім: я не піддаватимусь на шантаж електронних петицій», - наголосив мер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...