App Store Google Play

У Нікополі через дезінфекцію вода в кранах міститиме підвищену дозу хлору

26 Вересня 15:20
У Нікополі через дезінфекцію вода в кранах міститиме підвищену дозу хлору

28 та 29 вересня у Нікополі проводитиметься дезінфекція на водопровідних мережах і спорудженнях. В період проведення дезинфекції вода подаватиметься з підвищеною дозою хлору. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт КП «Нікопольводоканал».

Як зазначається, дезінфекція проводитиметься у Нікополі, включно з третьою дільницею і мікрорайоном «Трубник-2», а також в селах Олексіївка, Кам’янське, Приміське (Менжинське) і Південне.

Важливо, що в період з 17:00 28 вересня  до 12:00 29 вересня вода буде непридатною для вживання через підвищений вміст хлору. Тож на цей період жителям варто завчасно зробити запас питної води для користування.

Прикметно, що на цей період водопостачання не зупинятиметься, але здійснюватиметься зі зниженим тиском. За повідомленням, на верхніх поверхах багатоповерхових будинків можлива тимчасова відсутність водопостачання.

Для забезпечення ефективності хлорування і щоб уникнути засмічення фільтрів водомірів, не рекомендується відкривати крани подання холодної води з 17 години 28 вересня до 10 години ранку 29 вересня 2018 року.

З 10 години ранку 29 вересня необхідно відкрити крани, вентилі і інші замочні пристрої, для пропуску через внутрішні мережі води з підвищеним вмістом хлору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...