App Store Google Play

У Нікополі через дезінфекцію вода в кранах міститиме підвищену дозу хлору

26 Вересня 15:20
У Нікополі через дезінфекцію вода в кранах міститиме підвищену дозу хлору

28 та 29 вересня у Нікополі проводитиметься дезінфекція на водопровідних мережах і спорудженнях. В період проведення дезинфекції вода подаватиметься з підвищеною дозою хлору. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт КП «Нікопольводоканал».

Як зазначається, дезінфекція проводитиметься у Нікополі, включно з третьою дільницею і мікрорайоном «Трубник-2», а також в селах Олексіївка, Кам’янське, Приміське (Менжинське) і Південне.

Важливо, що в період з 17:00 28 вересня  до 12:00 29 вересня вода буде непридатною для вживання через підвищений вміст хлору. Тож на цей період жителям варто завчасно зробити запас питної води для користування.

Прикметно, що на цей період водопостачання не зупинятиметься, але здійснюватиметься зі зниженим тиском. За повідомленням, на верхніх поверхах багатоповерхових будинків можлива тимчасова відсутність водопостачання.

Для забезпечення ефективності хлорування і щоб уникнути засмічення фільтрів водомірів, не рекомендується відкривати крани подання холодної води з 17 години 28 вересня до 10 години ранку 29 вересня 2018 року.

З 10 години ранку 29 вересня необхідно відкрити крани, вентилі і інші замочні пристрої, для пропуску через внутрішні мережі води з підвищеним вмістом хлору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...