App Store Google Play

ДніпроОДА реконструює найбільшу школу Верхньодніпровського району

26 Вересня 13:40
ДніпроОДА реконструює найбільшу школу Верхньодніпровського району

Яскрава модернова будівля. Світлі просторі коридори та класи. У таких умовах вже навчається майже тисяча учнів найбільшого закладу освіти Верхньодніпровського району. Дніпропетровська облдержадміністрація тільки-но завершила капремонт головного корпусу Верхівцевської школи №1. Зараз приводить до ладу інші будівлі закладу. На черзі – реконструкція шкільного стадіону та котельні. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Створення комфортного освітнього простору для дітей Дніпропетровщини – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Перетворюємо старі школи на модернові яскраві заклади. Нині в роботі – понад 30 таких осередків освіти. Старі корпуси Верхівцевської школи №1 давно потребували осучаснення. У 2017-му розпочали реконструкцію – першу в історії закладу. Вже готовий головний навчальний корпус. На черзі – будівля початкової школи», Валентин Резніченко.

Верхівцевська школа №1 – найбільша у Верхньодніпровському районі. Там – майже тисяча учнів та близько сотні вихованців-дошкільнят. Три корпуси були збудовані ще 40-80 років тому. З тих пір – жодного капремонту.

У 2017-му Дніпропетровська облдержадміністрація розпочала масштабну реконструкцію. Відразу взялася за найбільший – головний корпус. Осучаснення – за перевіреним стандартом. Нова покрівля, енергоефективні вікна, теплий фасад.

Будівля – із декількох частин. Тож кожну розфарбували у різні кольори. Центральну – у фіолетовий, навчальне крило – у бежевий, приміщення їдальні – у яскраво-рожевий.

Всередині – приємні оку стіни у бежевих тонах. Викладена на підлозі та сходинках світла плитка віддзеркалює все навколо – коридори здаються більш просторими. Класи – світлі, теплі. Багато простору і «повітря».

«У такій осучасненій школі стало приємно працювати, і учням комфортніше. Тепер чекаємо на нове обладнання та меблі», – сказала вчитель Таїсія Корнєєва.

«Школа стала світлішою, яскравішою, а коридори та класи – просторішими. Мені дуже подобається», – поділилася учениця Вікторія Довгих.

Ремонтники осучаснили і приміщення їдальні, і спортивну залу. Зробили вентиляцію. Кухарі вже із новим обладнанням. Закупили сучасні жаровню, піч, холодильник, морозильну камеру.

На першому поверсі облаштували ресурсну кімнату для особливих учнів. Таких у школі – 29. Готово вже і приміщення для медіатеки.

«Вражень від такої реконструкції дуже багато, словами не передати. Це вже зовсім інша школа. Сюди хочеться приходити», – сказав учень Данило Дайліденко.

Нині у розпалі – реконструкція інших споруд закладу. Вже осучаснили корпус початкової школи. Зараз роблять двоповерхову добудову. Там облаштують ще одну їдальню, актову та спортивну зали.

Поряд із головним корпусом – ще одна будівля. Вже із термомодернізованими покрівлею та фасадом. На фініші – осучаснення приміщення всередині. А саме – майстерень для уроків праці та спортивної зали.

«За цей рік змінилося все – подвір’я, класи, навіть атмосфера в закладі. Дуже шкода, що я вже закінчую школу і не побачу всіх змін», – поділився одинадцятикласник Назар Токарський.

«В результаті цієї реконструкції маємо школу майбутнього. Дякуємо за це», – додала старшокласниця Ольга Коломієць.

Згодом модернізують стару газову котельню закладу – її переведуть на альтернативне опалення. Реконструюють і шкільний стадіон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...