App Store Google Play

Танці з собаками: дніпрян запрошують на спортивний фестиваль

25.09.2018 11:20
Танці з собаками: дніпрян запрошують на спортивний фестиваль

У Дніпрі пройде спортивний фестиваль танців з собаками, у яких змагатимуться кінологи з усієї України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів судді та інструктора КСУ танців з собаками Ангеліни Шведченко.

Танці з собаками проходитимуть в кваліфікаційних класах, серед яких: дебют, прогрес, майстер. Крім того, учасники виступатимуть у некваліфікаційних класах, таких як: відкритий, розважальний та номери з цуценятами.

Оцінюватимуть учасників в різних категоріях троє суддів за наступними критеріями: загальне враження, техніка, інтерпретація музики.  

«У Дніпрі кваліфікаційні танцювальні змаганнях з собаками проходитимуть вдруге. Наразі у Дніпрі лише один кваліфікаційний майстер з танців з собаками. Сподіваємось, що фестиваль допоможе учасникам вийти на новий рівень», - пояснила Ангеліна Шведченко.

У змаганні візьмуть участь кінологи з різних міст України. Прикметно, що найбільша кількість зареєстрованих учасників з Дніпра та Одеси, а також з Києва, Харкова, Кременчука.

Фестиваль відбудеться 29 вересня на стадіоні «Агросоюз» за адресою: Донецьке шосе, 180. Змагання триватимуть з 13:00 до 18:00.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі проходив ІІІ відкритий чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...