App Store Google Play

Танці з собаками: дніпрян запрошують на спортивний фестиваль

25 Вересня 11:20
Танці з собаками: дніпрян запрошують на спортивний фестиваль

У Дніпрі пройде спортивний фестиваль танців з собаками, у яких змагатимуться кінологи з усієї України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів судді та інструктора КСУ танців з собаками Ангеліни Шведченко.

Танці з собаками проходитимуть в кваліфікаційних класах, серед яких: дебют, прогрес, майстер. Крім того, учасники виступатимуть у некваліфікаційних класах, таких як: відкритий, розважальний та номери з цуценятами.

Оцінюватимуть учасників в різних категоріях троє суддів за наступними критеріями: загальне враження, техніка, інтерпретація музики.  

«У Дніпрі кваліфікаційні танцювальні змаганнях з собаками проходитимуть вдруге. Наразі у Дніпрі лише один кваліфікаційний майстер з танців з собаками. Сподіваємось, що фестиваль допоможе учасникам вийти на новий рівень», - пояснила Ангеліна Шведченко.

У змаганні візьмуть участь кінологи з різних міст України. Прикметно, що найбільша кількість зареєстрованих учасників з Дніпра та Одеси, а також з Києва, Харкова, Кременчука.

Фестиваль відбудеться 29 вересня на стадіоні «Агросоюз» за адресою: Донецьке шосе, 180. Змагання триватимуть з 13:00 до 18:00.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі проходив ІІІ відкритий чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...