App Store Google Play

Голова облради проінспектував стан повністю реконструйованої школи у Петриківці

25 Вересня 09:20
Голова облради проінспектував стан повністю реконструйованої школи у Петриківці

Голова обласної ради Гліб Пригунов особисто проінспектував стан повністю реконструйованої початкової школи у Петриківці. Наразі у будівлі, якій більше 120 років, оновили фасад та оснастили класи за європейськими зразками. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дніпропетровської облради у  Facebook.

Енергозбережні вікна та двері, нові парти, інтерактивні дошки у кожному кабінеті, комп’ютери - сьогодні Петриківська школа нічим не відрізняється від сучасних закладів освіти у всіх розвинутих країнах світу. 

«Це заслуга спільної роботи центральної, обласної та місцевої влад. Завдяки реформі децентралізації, ініційованій Президентом Петром Порошенко, ми, разом з Петриківською районною радою та адміністрацією, змогли на умовах співфінансування зробити місцеву школу взірцем освітнього закладу найвищого рівня!» - зазначив Гліб Пригунов. 

Як зазначається, в школі навчаються більше 200 дітей з першого по четвертий клас. Голова обласної ради Гліб Пригунов зазначив, що розвиток освітньої галузі - це пріоритет усіх рівнів влади.

Спілкуючись з батьками учнів Петриківської школи, голова обласної ради розповів, що сьогодні в області не обмежуються реконструкціями самих лише закладів освіти. У рамках децентралізації у всіх районах області ремонтуються дороги, зокрема, для комфортного підвезення дітей до шкіл. З цією ж метою оновлюється парк шкільних автобусів.

Нагадаємо, що після капітальної реконструкції у Петриківці відкрили початкову школу. 

Раніше повідомлялося, що у травні 2018-го ДніпроОДА розпочала оновлення Петриківської початкової школи. Навчальний заклад не реконструювали з 1910-го року.     

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...