App Store Google Play

Голова облради проінспектував стан повністю реконструйованої школи у Петриківці

25 Вересня 09:20
Голова облради проінспектував стан повністю реконструйованої школи у Петриківці

Голова обласної ради Гліб Пригунов особисто проінспектував стан повністю реконструйованої початкової школи у Петриківці. Наразі у будівлі, якій більше 120 років, оновили фасад та оснастили класи за європейськими зразками. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дніпропетровської облради у  Facebook.

Енергозбережні вікна та двері, нові парти, інтерактивні дошки у кожному кабінеті, комп’ютери - сьогодні Петриківська школа нічим не відрізняється від сучасних закладів освіти у всіх розвинутих країнах світу. 

«Це заслуга спільної роботи центральної, обласної та місцевої влад. Завдяки реформі децентралізації, ініційованій Президентом Петром Порошенко, ми, разом з Петриківською районною радою та адміністрацією, змогли на умовах співфінансування зробити місцеву школу взірцем освітнього закладу найвищого рівня!» - зазначив Гліб Пригунов. 

Як зазначається, в школі навчаються більше 200 дітей з першого по четвертий клас. Голова обласної ради Гліб Пригунов зазначив, що розвиток освітньої галузі - це пріоритет усіх рівнів влади.

Спілкуючись з батьками учнів Петриківської школи, голова обласної ради розповів, що сьогодні в області не обмежуються реконструкціями самих лише закладів освіти. У рамках децентралізації у всіх районах області ремонтуються дороги, зокрема, для комфортного підвезення дітей до шкіл. З цією ж метою оновлюється парк шкільних автобусів.

Нагадаємо, що після капітальної реконструкції у Петриківці відкрили початкову школу. 

Раніше повідомлялося, що у травні 2018-го ДніпроОДА розпочала оновлення Петриківської початкової школи. Навчальний заклад не реконструювали з 1910-го року.     

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...