App Store Google Play

Чому Дніпро Awesome: на фестивалі «Book Space» презентуватимуть книжки про місто

25 Вересня 19:00
Чому Дніпро Awesome: на фестивалі «Book Space» презентуватимуть книжки про місто

З 28 по 30 вересня в рамках міжнародного книжкового фестивалю «Book Space» проведуть презентації літературних творів про місто Дніпро. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на програму заходу.

У перший день фестивалю, 28 вересня, відбудеться презентація книги наукового співробіника «Агентства розвитку Дніпра» Валентина Старостіна – «Дніпро: символ міста. Будинок Хрінникова».

Будинок Хрінникова вважається одним із найважливіших історичних об’єктів міста. Ця книга, як і попередні роботи, не надає вичерпної інформації з історії будинку. Вона доповнює попередні дослідження, упорядковує події та факти, що були висвітлені іншими авторами, додає нові відомості, але все одно не розкриває повністю історію «символу міста».

Місце проведення: прес-центр ДніпроОДА, час: 18:30. Учасники: Валентин Старостін та Олександр Харлан.

29 вересня пройде презентація нової книжки серії «Пам'ять міста»: «Олександр Поль. Геній міста на Дніпрі».

Місце проведення: мала зала в ОДА. Час: 12:00 - 13:30. Учасники: Ігор Кочергін, Євгенія Самойленко

Того ж дня відбудеться презентація видань в межах проекту «Дніпрові пороги: минуле і сучасне».

Місце проведення: бізнес-зала в ОДА. Час: 18:00 - 19:00. Учасники: Олег Власов.

В останній день заходу, 30 вересня, дніпрянам розкажуть, чому ж наше місто приголомшливе – презентація путівника «Чому Дніпро awesome?» від видавництва «Основи».

Місце проведення: велика зала в Mediaprostir. Час: 14:00 - 15:00. Учасники: Дмитро Кисилевський, Сергій Шишацький, Анна Колєда.

Пізніше того ж дня пройде презентація книги Валентина Старостіна «Вулиці Дніпра».

«Чотири прогулянки містом Дніпро... Багато це чи мало? Для міста-мільйонника з двома з половиною тисячами вулиць – начебто не багато. Для міста, яке звикло вважати себе «вічно молодим», – більш ніж достатньо. Оцінювати можна по-різному. У будь-якому випадку це чотири неспішні піші прогулянки, кожна з яких дасть можливість цікаво провести день в Дніпрі. Цілих чотири дні, присвячених пізнанню міста з дещо незвичної сторони», - йдеться у дописі про твір.

Місце проведення: кругла зала ДніпроОДА. Час: 16:00.

Нагадаємо, що вхід на масштабний книжковий фестиваль «Book Space».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...