App Store Google Play

Булінг вчителів і корупція: чому батьки ополчилися проти директора школи №23 в Дніпрі

25 Вересня 10:40
Булінг вчителів і корупція: чому батьки ополчилися проти директора школи №23 в Дніпрі

У Дніпрі педагоги і батьки скаржаться на директора школи №23. Вони створили петицію щоб звільнити жінку з посади. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 канал.

Випускниця школи №23 вже 10 років викладає тут англійську. Вона має вже десятки листів і в Міністерство освіти, і до Президента зі скаргами на директора.

«Булінг буває не тільки з боку учитель-дитина, а й як в даній ситуації керівник-учитель. Це страшно, страшно працювати в такій ситуації», - розповідає вона.

Всі звернення залишилися без відповіді, тому вчителька вирішила написати петицію. Її вже підтримали майже 200 осіб.

Також незадоволені директором батьки, за літо в іншу школу перейшло понад 60 учнів. Документи сина забрала й Людмила Голуб, вона зазначила, що не захотіла давати хабар директору і її дитину спеціально завалили на тестуванні.

За словами батьків, щомісяця до фонду школи збирають по 300 гривень з людини, а куди йдуть гроші вони не розуміють.

У червні у директора закінчився контракт, зараз вона виконує обов'язки заступника і готується до конкурсу на повторне призначення. Не на камеру каже, все це - штучно розхитана ситуація.

Корупційну діяльність директора школи №23 збираються припинити громадські працівники, у них на руках списки з сумами, які здаються в фонд школи, з підписами батьків. Документи незабаром передадуть до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що у Дніпрі правозахисники навчали дітей як протистояти агресії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...