App Store Google Play

Булінг вчителів і корупція: чому батьки ополчилися проти директора школи №23 в Дніпрі

25 Вересня 10:40
Булінг вчителів і корупція: чому батьки ополчилися проти директора школи №23 в Дніпрі

У Дніпрі педагоги і батьки скаржаться на директора школи №23. Вони створили петицію щоб звільнити жінку з посади. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 канал.

Випускниця школи №23 вже 10 років викладає тут англійську. Вона має вже десятки листів і в Міністерство освіти, і до Президента зі скаргами на директора.

«Булінг буває не тільки з боку учитель-дитина, а й як в даній ситуації керівник-учитель. Це страшно, страшно працювати в такій ситуації», - розповідає вона.

Всі звернення залишилися без відповіді, тому вчителька вирішила написати петицію. Її вже підтримали майже 200 осіб.

Також незадоволені директором батьки, за літо в іншу школу перейшло понад 60 учнів. Документи сина забрала й Людмила Голуб, вона зазначила, що не захотіла давати хабар директору і її дитину спеціально завалили на тестуванні.

За словами батьків, щомісяця до фонду школи збирають по 300 гривень з людини, а куди йдуть гроші вони не розуміють.

У червні у директора закінчився контракт, зараз вона виконує обов'язки заступника і готується до конкурсу на повторне призначення. Не на камеру каже, все це - штучно розхитана ситуація.

Корупційну діяльність директора школи №23 збираються припинити громадські працівники, у них на руках списки з сумами, які здаються в фонд школи, з підписами батьків. Документи незабаром передадуть до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що у Дніпрі правозахисники навчали дітей як протистояти агресії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...