App Store Google Play

У Дніпрі всеукраїнська спартакіада зібрала близько 200 військових, їхніх рідних та волонтерів

24 Вересня 16:20
У Дніпрі всеукраїнська спартакіада зібрала близько 200 військових, їхніх рідних та волонтерів

Дніпро приймало Всеукраїнську спартакіаду серед АТОвців, їхніх рідних та волонтерів. Першість зібрала близько 200 учасників. Вони змагалися у бадмінтоні, бігу, плаванні, тенісі та стрільбі. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі ДніпроОДА.

«Проводимо вже третю спартакіаду для АТОвців, їхніх рідних та волонтерів. Щороку вона збирає все більше учасників. Активно підтягуються учасники із районів області – цього разу приїхали і з Марганця, і з Тернівки, і з Нікополя, і з Кривого Рогу, і з Покрова, - розповіла начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка. – Учасники приїжджають не за нагородами, а щоб показати себе та поспілкуватися».

Спартакіада-2018 забрала близько 200 учасників. Черлідери підтримали учасників запальним танцем.

Черлідери підтримали учасників запальним танцем

Першість відкрили змагання із бадмінтону. Бажаючих помірятися силами у цьому виді спорту було чимало. За словами учасників, бадмінтон – то і фізична, і психологічна реабілітація. 

«Спорт завжди відновлює після поранень, і після моральних потрясінь. Мені після поранення допомагає бадмінтон. Саме цей вид спорту обрав для участі в спартакіаді, - розповів АТОвець Анатолій Ліпський. – Медалі – не головне. Той, хто взяв участь, вже переможець».

Першість відкрили змагання із бадмінтону

Ще один вид спорту, у якому учасники могли проявити себе, - настільний теніс. У теніс охоче грали і чоловіки, і жінки.

«У спартакіаді беру участь вперше. Приїхали із Вільногірська невеличкою командою – шість дорослих та одна дитина. Будемо бігати, плавати, стріляти та грати у бадмінтон. Хоч нас мало, але ми в тільняшках. Тож думаю, виступимо непогано» - поділилася дружино АТОвця Ірина Удовікова.

У теніс охоче грали і чоловіки, і жінки

Кульова стрільба – один із найулюбленіших видів спорту у бійців.Влучити у мішень пробували й діти.

«Прийшов підтримати учасників АТО з родинами, які приїхали із Тернівки. У 2017-му теж боровся за перемогу у такій спартакіаді. Готувався показати свої сили в бігу і цьогоріч, але буквально місяць тому травмував ногу. Дуже шкодую, але вже сподіваюся приєднатися до спартакіади-2019», - розповів АТОвець Степан Розказов.

Влучити у мішень пробували й діти

Загалом учасники змагань виборювали перемогу в п’яти видах спорту - бадмінтоні, бігу, плаванні, тенісі та стрільбі. Переможці спартакіади отримали медалі. Проте головне для них в таких зустрічах – не нагороди, а можливість провести час разом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...