App Store Google Play

У Дніпрі всеукраїнська спартакіада зібрала близько 200 військових, їхніх рідних та волонтерів

24 Вересня 16:20
У Дніпрі всеукраїнська спартакіада зібрала близько 200 військових, їхніх рідних та волонтерів

Дніпро приймало Всеукраїнську спартакіаду серед АТОвців, їхніх рідних та волонтерів. Першість зібрала близько 200 учасників. Вони змагалися у бадмінтоні, бігу, плаванні, тенісі та стрільбі. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі ДніпроОДА.

«Проводимо вже третю спартакіаду для АТОвців, їхніх рідних та волонтерів. Щороку вона збирає все більше учасників. Активно підтягуються учасники із районів області – цього разу приїхали і з Марганця, і з Тернівки, і з Нікополя, і з Кривого Рогу, і з Покрова, - розповіла начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка. – Учасники приїжджають не за нагородами, а щоб показати себе та поспілкуватися».

Спартакіада-2018 забрала близько 200 учасників. Черлідери підтримали учасників запальним танцем.

Черлідери підтримали учасників запальним танцем

Першість відкрили змагання із бадмінтону. Бажаючих помірятися силами у цьому виді спорту було чимало. За словами учасників, бадмінтон – то і фізична, і психологічна реабілітація. 

«Спорт завжди відновлює після поранень, і після моральних потрясінь. Мені після поранення допомагає бадмінтон. Саме цей вид спорту обрав для участі в спартакіаді, - розповів АТОвець Анатолій Ліпський. – Медалі – не головне. Той, хто взяв участь, вже переможець».

Першість відкрили змагання із бадмінтону

Ще один вид спорту, у якому учасники могли проявити себе, - настільний теніс. У теніс охоче грали і чоловіки, і жінки.

«У спартакіаді беру участь вперше. Приїхали із Вільногірська невеличкою командою – шість дорослих та одна дитина. Будемо бігати, плавати, стріляти та грати у бадмінтон. Хоч нас мало, але ми в тільняшках. Тож думаю, виступимо непогано» - поділилася дружино АТОвця Ірина Удовікова.

У теніс охоче грали і чоловіки, і жінки

Кульова стрільба – один із найулюбленіших видів спорту у бійців.Влучити у мішень пробували й діти.

«Прийшов підтримати учасників АТО з родинами, які приїхали із Тернівки. У 2017-му теж боровся за перемогу у такій спартакіаді. Готувався показати свої сили в бігу і цьогоріч, але буквально місяць тому травмував ногу. Дуже шкодую, але вже сподіваюся приєднатися до спартакіади-2019», - розповів АТОвець Степан Розказов.

Влучити у мішень пробували й діти

Загалом учасники змагань виборювали перемогу в п’яти видах спорту - бадмінтоні, бігу, плаванні, тенісі та стрільбі. Переможці спартакіади отримали медалі. Проте головне для них в таких зустрічах – не нагороди, а можливість провести час разом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...