App Store Google Play

Сучасне обладнання та яскравий дизайн: у Петриківці після реконструкції відкрили початкову школу

24 Вересня 15:20
Сучасне обладнання та яскравий дизайн: у Петриківці після реконструкції відкрили початкову школу

Близько півроку реконструкції – і початкова школа Петриківки змінилась до непізнаванності. Замість холодної сірої будівлі, застарілої системи водовідведення та розбитого подвір’я – яскравий, затишний й оснащений сучасною технікою навчальний заклад. Капремонт – вперше за понад 100 років. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Створення сучасного освітнього простору на Дніпропетровщині – завдання Президента України Петра Порошенка. За три роки в області реконструювали 70 навчальних закладів, у 2018-му – оновлюємо ще понад 30, – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Вже завершені роботи у Петриківській школі. Минулоріч осучаснили основний корпус, нині відкрили будівлю початкових класів».

Будівлю початкової школи Петриківки звели у 1910-му. За ці роки вона застаріла, системи водопостачання, водовідведення, опалення та освітлення зовсім зіпсувалися. Найменші учні навчалися у сірих холодних класах та не мали, де відпочити під час перерви. Нині ж – вони із захопленням розглядають класи і коридори навчального закладу.

 «Школа дуже змінилася. Вона тепер різнокольорова, мені подобаються її барви. А ще - ігрові майданчики та класи з інтерактивними дошками. Тепер ми будемо ще краще навчатися», - поділився учень 4-Б класу Петриківської школи Іван Халюга.

Нове життя школі подарувала Дніпропетровська облдержадміністрація. Оновили все – від стін і підлоги до меблів та комп’ютерів.

 «Підрядники утеплили фасад будівлі, облаштували новий дах із системою громовідведення, встановили металопластикові вікна та двері. Замінили всі комунікації. Наша школа тепер тепла і комфортна. Ми дуже щасливі, що отримали такий подарунок», – сказала директор Петриківської школи Марина Сорока.   

Всередині навчального закладу – затишно. У кожному класі яскравий акцент – кольорова стіна, в тон якій – двері та сучасні меблі. Встановили інтерактивні дошки та комп’ютери. Парти – одномісні, вони трансформуються відповідно зросту кожного учня.   

 «У цій школі навчалася я, а цьогоріч сюди в перший клас пішов мій син. Великим сюрпризом стало те, що він навчатиметься вже в оновленій кольоровій затишній школі з інноваційними технологіями. Дякую Дніпропетровській ОДА, що перетворила занедбаний заклад в сучасний», - зазначила мама учня Петриківської школи Олена Данилейко. 

Поруч із корпусом початкових класів – будівля колишніх майстерень. Там обладнали інклюзивно-ресурсний центр для розвитку особливих дітей. У ньому – ніяких обмежень. Враховані всі потреби учнів – вхід обладнаний пандусами, вбиральні – поручнями і «кнопками виклику».

В інклюзивно-ресурсному центрі – яскравий дизайн. Є зал лікувальної фізкультури, кабінети логопеда і психолога, ресурсна кімната. Родзинка центру - інтерактивна підлога із сенсорами та музичним супроводом.

«Тут зможуть займатися всі дітки, які проживають у нашій та сусідніх громадах. Для кожного особисто розроблять графік занять із спеціалістами. Він буде оновлюватись щотижня», – зазначила директор інклюзивно-ресурсного центру Петриківської школи Наталія Шевченко.

 Облаштували і подвір’я поблизу школи – його обгородили новим парканом, уклали тротуарну плитку, висадили дерева та кущі. Встановили два дитячі майданчики.  

«Ми фактично розібрали будівлю початкових класів Петриківської школи та зібрали її наново. Тепер діти навчатимуться у найсучасніших умовах, - зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик. – Прагнемо до того, аби в кожному місті та селі області школярі отримували знання з однаковим комфортом».

«Дуже приємно бачити радість в очах батьків. Вони були здивовані, що реконструювали не тільки основний корпус, а й корпус початкових класів. Але ми послідовно змінюємо освітній простір. Саме в європейських умовах мають навчатися діти. Крок за кроком йдемо до цієї мети», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов. 

У навчальному закладі займатимуться понад 250 дітей.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...