App Store Google Play

Дух козацький в мені живе: у Дніпрі відкрили виставку з портретами видатних українських діячів

24 Вересня 17:20
Дух козацький в мені живе: у Дніпрі відкрили виставку з портретами видатних українських діячів

Сьогодні, 24 вересня, у Дніпрі до Дня українського козацтва стартувала патріотична виставка «Дух козацький в мені живе». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Дніпровського будинку мистецтв.

Експозиція містить 94 портрети видатних українських діячів епохи козацтва художника Миколи Фішера. Це приватна колекція голови громадської організації «Козацька спадщина» Віталія Мирончука.

За словами пана Мирончука на створення цих картин було витрачено 2,5 років. Він наголосив, що автор робіт, Микола Фішер, дуже плодовитий художник.

Зображення гетьманів для відтворення портретів брали з різноманітних джерел: історична література, музеї, мережа Інтернет.

Віталій Мирончук додав, що дана виставка не претендує на першість, вона несе суто просвітницький та патріотичний характер.  

Експозицію планують зробити перевізною, спочатку виставка буде кочувати школами області, далі – за її межами.

Нещодавно власник виставки вів перемови з посольством Канади, можливо галерею з 94 портретами видатних українських діячів епохи козацтва побачать за межами країни.

Виставка буде тривати місяць, до 24 жовтня. Усі охочі можуть відвідати її у Дніпровському будинку мистецтв, що за адресою вулиця Філософська 23. Вхід вільний.

Нагадаємо, що у Дніпрі презентували музейні міні-виставки з усієї України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...