App Store Google Play

Дух козацький в мені живе: у Дніпрі відкрили виставку з портретами видатних українських діячів

24 Вересня 17:20
Дух козацький в мені живе: у Дніпрі відкрили виставку з портретами видатних українських діячів

Сьогодні, 24 вересня, у Дніпрі до Дня українського козацтва стартувала патріотична виставка «Дух козацький в мені живе». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Дніпровського будинку мистецтв.

Експозиція містить 94 портрети видатних українських діячів епохи козацтва художника Миколи Фішера. Це приватна колекція голови громадської організації «Козацька спадщина» Віталія Мирончука.

За словами пана Мирончука на створення цих картин було витрачено 2,5 років. Він наголосив, що автор робіт, Микола Фішер, дуже плодовитий художник.

Зображення гетьманів для відтворення портретів брали з різноманітних джерел: історична література, музеї, мережа Інтернет.

Віталій Мирончук додав, що дана виставка не претендує на першість, вона несе суто просвітницький та патріотичний характер.  

Експозицію планують зробити перевізною, спочатку виставка буде кочувати школами області, далі – за її межами.

Нещодавно власник виставки вів перемови з посольством Канади, можливо галерею з 94 портретами видатних українських діячів епохи козацтва побачать за межами країни.

Виставка буде тривати місяць, до 24 жовтня. Усі охочі можуть відвідати її у Дніпровському будинку мистецтв, що за адресою вулиця Філософська 23. Вхід вільний.

Нагадаємо, що у Дніпрі презентували музейні міні-виставки з усієї України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...