App Store Google Play

Великий пиріг і тисячі гостей: У Дніпрі вдруге масштабно відзначили День подяки

23 Вересня 09:00
Великий пиріг і тисячі гостей: У Дніпрі вдруге масштабно відзначили День подяки

22 вересня Дніпро вже вдруге приєднався до масштабного відзначення Дня подяки. На Фестивальному причалі міста влаштували великий Podyaka Fest – із фотозонами, ярмарками та частуванням. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Протягом дня до святкувань долучилися близько 3 тис. дніпрян і гостей міста. Традиція відзначати День подяки має християнське коріння. Найбільш поширена вона у європейських країнах і Сполучених Штатах Америки. Раніше в Україні це свято відзначали здебільшого у протестантському середовищі. Національного масштабу воно почало набувати після Революції гідності. 

Головна мета фестивалю у Дніпрі – зменшити стрес, у якому нині перебуває суспільство, й нагадати людям, що приводів для радості і вдячності у житті набагато більше, ніж може здатися на перший погляд. 

«Дуже важливо, що це свято ми організовуємо за підтримки міської ради Дніпра та мера Бориса Філатова. Це – всебічне сприяння проведенню свята на найвищому рівні. День подяки набирає обертів. Ми хочемо, щоб свято стало загальноміським, хочемо прищепити людям цю культуру – бути вдячними та вміти знаходити справжні родзинки життя», – розповів організатор свята, голова оргкомітету «Рух Реформації», керівник благодійного фонду «Об'єднані заради миру» Сергій Амелін. 

Протягом дня на Фестивальному причалі можна було побачити виступ духового оркестру зі Швейцарії та змагання із силового екстриму. Тут також влаштували різні ярмарки та майстер-класи. Серед зіркових гостей фестивалю – голлівудський актор Стівен Болдвін.

«Я думаю, нам справді потрібно святкувати цей день усім разом. Я задоволена і організацією, і загалом. Ми тут із дитиною. Дуже подобається. Все цікаво та зручно. Це справді – свято душі», – сказала дніпрянка Ніна. 

Особливістю заходу став великий гарбузовий пиріг вагою 100 кг, яким частували гостей свята.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...