App Store Google Play

Великий пиріг і тисячі гостей: У Дніпрі вдруге масштабно відзначили День подяки

23 Вересня 09:00
Великий пиріг і тисячі гостей: У Дніпрі вдруге масштабно відзначили День подяки

22 вересня Дніпро вже вдруге приєднався до масштабного відзначення Дня подяки. На Фестивальному причалі міста влаштували великий Podyaka Fest – із фотозонами, ярмарками та частуванням. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Протягом дня до святкувань долучилися близько 3 тис. дніпрян і гостей міста. Традиція відзначати День подяки має християнське коріння. Найбільш поширена вона у європейських країнах і Сполучених Штатах Америки. Раніше в Україні це свято відзначали здебільшого у протестантському середовищі. Національного масштабу воно почало набувати після Революції гідності. 

Головна мета фестивалю у Дніпрі – зменшити стрес, у якому нині перебуває суспільство, й нагадати людям, що приводів для радості і вдячності у житті набагато більше, ніж може здатися на перший погляд. 

«Дуже важливо, що це свято ми організовуємо за підтримки міської ради Дніпра та мера Бориса Філатова. Це – всебічне сприяння проведенню свята на найвищому рівні. День подяки набирає обертів. Ми хочемо, щоб свято стало загальноміським, хочемо прищепити людям цю культуру – бути вдячними та вміти знаходити справжні родзинки життя», – розповів організатор свята, голова оргкомітету «Рух Реформації», керівник благодійного фонду «Об'єднані заради миру» Сергій Амелін. 

Протягом дня на Фестивальному причалі можна було побачити виступ духового оркестру зі Швейцарії та змагання із силового екстриму. Тут також влаштували різні ярмарки та майстер-класи. Серед зіркових гостей фестивалю – голлівудський актор Стівен Болдвін.

«Я думаю, нам справді потрібно святкувати цей день усім разом. Я задоволена і організацією, і загалом. Ми тут із дитиною. Дуже подобається. Все цікаво та зручно. Це справді – свято душі», – сказала дніпрянка Ніна. 

Особливістю заходу став великий гарбузовий пиріг вагою 100 кг, яким частували гостей свята.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...