App Store Google Play

У Дніпрі представлять книгу про російську анексію Криму

23 Вересня 16:00
У Дніпрі представлять книгу про російську анексію Криму

У Дніпрі 30 вересня в межах книжкового фестивалю BOOK SPACE відбудеться презентація книги "Люди "сірої зони". Про це повідомляє  Дніпроград з посиланням на прес-службу Українського інституту національної пам'яті.

"Це перша книга, у якій свідчать жертви окупації та люди, які, не маючи владних повноважень, виступили проти російської армії. Для них "приєднання" півострова до Росії стало початком життя в "сірій зоні" - території, де не діють закони цивілізованого світу. Книга створена за підтримки Українського інституту національної пам'яті. Вона охоплює період життя кримчан, коли російські силовики та спецслужби почали проти них масові репресії", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, у проекті авторів Анни Андрієвської та Олени Халімон йдеться про ту частину історії "кримської весни", яку замовчує або навмисно спотворює російська пропаганда. Понад півсотні оповідей спростовують міфи про те, що анексія півострова була безкровна і що "кримчани не намагалися чинити опір, а добровільно вибрали Росію".

“Як насправді Крим опинився під контролем Росії та чим це обернулося для його мешканців? Які методи застосовують російські спецслужби та силовики щодо мирних громадян на півострові? Відповіді на ці та інші питання дають кримчани, які стали свідками та жертвами російського військового захоплення півострова навесні 2014 року”, - підкреслили в УІНП.

Презентація відбудеться 30 вересня о 18:00 в Mediaprostir (велика зала) за адресою: пр. Поля, 2В, 0-й поверх (неподалік ОДА).

У заході візьмуть участь автори видання - журналістка Анна Андрієвська та співробітниця Українського інституту національної пам'яті Олена Халімон, а також автор фільму "Острів Крим. Дежавю", голова незалежної медіа-профспілки України Ігор Чайка.

Нагадаємо, що 28-30 вересня у Дніпрі пройде міжнародний книжковий фестиваль «Book Space», який об’єднає зарубіжних і українських авторів та усіх поціновувачів літератури. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...