App Store Google Play

Бізнесменам та держслужбовцям Дніпра розкажуть про переваги економіки замкнутого циклу

22 Вересня 20:00
Бізнесменам та держслужбовцям Дніпра розкажуть про переваги економіки замкнутого циклу

У Дніпрі експерти компанії Epson планують провести серію безкоштовних семінарів для представників бізнесу і державного сектору міста. Їх мета – показати, як і скільки можна заощадити на витратних матеріалах, на електроенергії і знизити викиди вуглекислого газу в атмосферу завдяки переходу на економіку замкнутого циклу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на повідомлення прес-служби компанії Epson.

За повідомленням, економіка замкнутого циклу дає компаніям надійний запас ресурсів для виробництва продукції, а також захищає споживачів від підвищення цін, викликаного зростаючим дефіцитом ресурсів. Така модель допомагає зберегти матеріальні і природні ресурси планети.

Як зазначається, у січні 2018 року Європейська Асоціація оновила план дій по переходу до циклічної економіки і спрогнозувала, що така модель допоможе додати до 760 мільярдів фунтів стерлінгів в світову економіку. Крім того, така ініціатива створить мільйон нових робочих місць за 5 років.

До реалізації програми приєдналися багато міжнародних корпорацій, серед яких і японська компанія Epson – лідер в області струменевого друку. Компанія діє на території України з 19 липня 2005 року. Список продукції, що постачається в Україну, включає: принтери, багатофункціональні пристрої друку, витратні матеріали до них, планшетні і потокові сканери, мультимедійні проектори, документ-камери і окуляри доповненої реальності.

Співробітники Epson прагнуть запровадити стандарти і цінності циклічної економіки в Україні, і для цього проведе цикл виїзних семінарів для представників державного і комерційного корпоративного сектора у Дніпрі.

Семінари пройдуть з вересня по листопад 2018 і їх основною метою стане інформування корпоративного сектору про можливі способи економії як внутрішніх, так і зовнішніх ресурсів, зокрема, як друкуюча техніка може максимально ефективно забезпечити запити бізнесу, такі як економія на витратних матеріалах та електроенергії.

У Дніпрі семінари пройдуть 25 та 26 вересня. Реєстрація учасників за посиланням.

Раніше повідомлялося, що представників міжнародних компаній Дніпра навчали відповідальній бізнес-поведінці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...