App Store Google Play

Бізнесменам та держслужбовцям Дніпра розкажуть про переваги економіки замкнутого циклу

22 Вересня 20:00
Бізнесменам та держслужбовцям Дніпра розкажуть про переваги економіки замкнутого циклу

У Дніпрі експерти компанії Epson планують провести серію безкоштовних семінарів для представників бізнесу і державного сектору міста. Їх мета – показати, як і скільки можна заощадити на витратних матеріалах, на електроенергії і знизити викиди вуглекислого газу в атмосферу завдяки переходу на економіку замкнутого циклу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на повідомлення прес-служби компанії Epson.

За повідомленням, економіка замкнутого циклу дає компаніям надійний запас ресурсів для виробництва продукції, а також захищає споживачів від підвищення цін, викликаного зростаючим дефіцитом ресурсів. Така модель допомагає зберегти матеріальні і природні ресурси планети.

Як зазначається, у січні 2018 року Європейська Асоціація оновила план дій по переходу до циклічної економіки і спрогнозувала, що така модель допоможе додати до 760 мільярдів фунтів стерлінгів в світову економіку. Крім того, така ініціатива створить мільйон нових робочих місць за 5 років.

До реалізації програми приєдналися багато міжнародних корпорацій, серед яких і японська компанія Epson – лідер в області струменевого друку. Компанія діє на території України з 19 липня 2005 року. Список продукції, що постачається в Україну, включає: принтери, багатофункціональні пристрої друку, витратні матеріали до них, планшетні і потокові сканери, мультимедійні проектори, документ-камери і окуляри доповненої реальності.

Співробітники Epson прагнуть запровадити стандарти і цінності циклічної економіки в Україні, і для цього проведе цикл виїзних семінарів для представників державного і комерційного корпоративного сектора у Дніпрі.

Семінари пройдуть з вересня по листопад 2018 і їх основною метою стане інформування корпоративного сектору про можливі способи економії як внутрішніх, так і зовнішніх ресурсів, зокрема, як друкуюча техніка може максимально ефективно забезпечити запити бізнесу, такі як економія на витратних матеріалах та електроенергії.

У Дніпрі семінари пройдуть 25 та 26 вересня. Реєстрація учасників за посиланням.

Раніше повідомлялося, що представників міжнародних компаній Дніпра навчали відповідальній бізнес-поведінці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...