App Store Google Play

Дніпрян запрошують на фестиваль ковальського мистецтва

21 Вересня 14:40
Дніпрян запрошують на фестиваль ковальського мистецтва

З 12 по 14 жовтня на фестивальному причалі у Дніпрі відбудеться унікальний фестиваль ковальського мистецтва “KOVAL FEST”. Родзинки та особливості заходу розповіли під час прес-конференції в ІА "Інформатор" організатори свята, передає Дніпроград.

Директор фестивалю Тетяна Тицька розповіла, що "KOVAL FEST” має на мені популяризувати давнє мистецтво української нації.

"Це унікальний проект, який ще не має аналогів на Україні. Його характеризують неповторність формату та стилю виконання. На майданчику фестивалю митці металевої справи разом з керівниками міста, підприємцями великого й малого бізнесу, культурними діячами та пересічними мешканцями будуть писати Історію з металу", - розповіла Тетяна Тицька.

Під час заходу майстри планують створити унікальний туристичний осередок - “Металева історія Дніпра”, який буде постійно оновлюватися.

"Найкращі ковалі з усієї України створять новий металевий «Металевий талісман Дніпра», що стане новим символом міста. 242 листочки скульптури буде присвячено людям та подіям пов’язаним з Дніпром. І усі бажаючі зможуть долучись до створення цього шедевру", - розповів коваль Григорій Талісман.

Також усіх містян чекатиме на заході подарунки, шоу-програма, музичний супровід та рок-концерт. 

Зазначимо, що фестиваль проходитиме за бюджетний кошт. Департамент гуманітарної політики виділив на захід майже 100 тис грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...