App Store Google Play

Дніпрян запрошують на фестиваль ковальського мистецтва

21 Вересня 14:40
Дніпрян запрошують на фестиваль ковальського мистецтва

З 12 по 14 жовтня на фестивальному причалі у Дніпрі відбудеться унікальний фестиваль ковальського мистецтва “KOVAL FEST”. Родзинки та особливості заходу розповіли під час прес-конференції в ІА "Інформатор" організатори свята, передає Дніпроград.

Директор фестивалю Тетяна Тицька розповіла, що "KOVAL FEST” має на мені популяризувати давнє мистецтво української нації.

"Це унікальний проект, який ще не має аналогів на Україні. Його характеризують неповторність формату та стилю виконання. На майданчику фестивалю митці металевої справи разом з керівниками міста, підприємцями великого й малого бізнесу, культурними діячами та пересічними мешканцями будуть писати Історію з металу", - розповіла Тетяна Тицька.

Під час заходу майстри планують створити унікальний туристичний осередок - “Металева історія Дніпра”, який буде постійно оновлюватися.

"Найкращі ковалі з усієї України створять новий металевий «Металевий талісман Дніпра», що стане новим символом міста. 242 листочки скульптури буде присвячено людям та подіям пов’язаним з Дніпром. І усі бажаючі зможуть долучись до створення цього шедевру", - розповів коваль Григорій Талісман.

Також усіх містян чекатиме на заході подарунки, шоу-програма, музичний супровід та рок-концерт. 

Зазначимо, що фестиваль проходитиме за бюджетний кошт. Департамент гуманітарної політики виділив на захід майже 100 тис грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...