App Store Google Play

ДніпроОДА капітально ремонтує Ганнівську опорну школу

21 Вересня 13:20
ДніпроОДА капітально ремонтує Ганнівську опорну школу

Ще вчора нічим не приваблива споруда сьогодні набуває яскравих кольорів. У селі Ганнівка Верхньодніпровського району – реконструкція опорної школи. Вже майже на фініші роботи в крилі старшої школи. У розпалі – капремонт решти будівлі. Заклад буде енергоефективним та яскравим. Про це розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Якісна освіта має бути доступною для всіх дітей – це позиція Президента України Петра Порошенка. Створюємо сучасні умови у навчальних закладах по всій області, навіть у найвіддаленіших куточках. Реконструюємо і Ганнівську опорну школу. Діти матимуть теплий, енергоефективний та різнокольоровий заклад. Модернізуємо і шкільний стадіон, і котельню», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Будівля Ганнівської школи – відносно «молода». Її звели на початку століття. Але будували за старими технологіями, тож накопичилися проблеми. Взимку, каже директор закладу Тетяна Василюк, було дуже холодно. Продувало з дерев’яних вікон, а застарілі котли не виробляли достатньо тепла для опалення. Проблеми були і з електрикою.

Нині школу реконструює Дніпропетровська облдержадміністрація. Будівля вже із новою покрівлею та енергоефективними вікнами. Зараз ремонтники утеплюють фасад. Потім його розфарбують у різні кольори.

Вже на фініші – осучаснення крила старшої школи. Підрядники замінили всі комунікації. Зараз завершують перший поверх. Там облаштували ресурсну кімнату для особливих дітей та майстерні. На інших поверхах учні вже навчаються у яскравих різнобарвних класах. Оновили і коридори.

«Мені дуже подобається моя школа – тут і вчителі гарні, і багато друзів. А тепер вона стає ще й такою красивою!», – сказав учень 4 класу Мар’ян Курунга.

У розпалі – реконструкція крила начальної школи та їдальні. Ремонтники вже підготували підлогу під лінолеум. Нині замінюють комунікації, стіни обшивають гіпсокартоном та шпаклюють.

А ще – облаштовують підвал. Там будуть тир і кімнати для відпочинку.

«Дуже вдячні Дніпропетровській облдержадміністрації за те, що матимемо модернізовану нову українську школу, – зазначила вчителька початкових класів Валентина Федоренко. – У таких гарних умовах і вчителям значно комфортніше працювати, і учням – цікавіше навчатися. Помітили, що діти навіть стали стриманішими та вихованішими».

Згодом відремонтують актовий та спортивний зали, дошкільне відділення. Модернізують котельню. На завершальному етапі реконструюють шкільний стадіон.

«У такій школі, мабуть, буду краще навчатися. А ще – чемніше поводити себе. Будівельники старалися все красиво зробити для нас, тож на стінах точно більш не малюватиму!», – поділилася учениця 7 класу Аліна Косенко.

У школі – 166 учнів та вихованців-дошкільнят. Це мешканці Ганнівки та чотирьох навколишніх сіл.

Загалом ДніпроОДА приводить до ладу понад 30 опорних і основних шкіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...