App Store Google Play

Законопроект щодо перейменування області ВР розгляне наступного сесійного тижня

20 Вересня 19:00
Законопроект щодо перейменування області ВР розгляне наступного сесійного тижня

Голосування щодо внесення змін до Конституції, зокрема перейменування Дніпропетровської області на Січеславську перенесли на наступний пленарний тиждень, передає Дніпроград.

Сьогодні, 20 вересня, народні депутати мали розглянути проект закону #8329 щодо перейменування Дніпропетровської області. Проте проголосувати за законопроект народні обранці просто не встигли.

Зазначимо, що сьогодні народними депутатами було прийнято низку важливих законопроектів, зокрема оновлено склад ЦВК та направлено в Конституційний суд законопроект про зміни до Конституції щодо європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Законопроект щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську мають розглянути 4 жовтня.

Раніше повідомлялося, що спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що у четвер парламент планує розглянути питання перейменування Дніпропетровської області.

Також зазначимо, що комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя підтримав перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

Нагадаємо, що наразі у Верховній Раді знаходиться відповідний законопроект, який зареєстрував народний депутат Андрій Денисенко. Його підтримали своїми підписами 156 народних депутатів різних фракцій та груп.

Ця ініціатива підтримана широкою коаліцією 37 громадських організацій, краєзнавцями й науковцями та схвалена під час громадських обговорень у більшості міст та районів області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...