App Store Google Play

Законопроект щодо перейменування області ВР розгляне наступного сесійного тижня

20.09.2018 19:00
Законопроект щодо перейменування області ВР розгляне наступного сесійного тижня

Голосування щодо внесення змін до Конституції, зокрема перейменування Дніпропетровської області на Січеславську перенесли на наступний пленарний тиждень, передає Дніпроград.

Сьогодні, 20 вересня, народні депутати мали розглянути проект закону #8329 щодо перейменування Дніпропетровської області. Проте проголосувати за законопроект народні обранці просто не встигли.

Зазначимо, що сьогодні народними депутатами було прийнято низку важливих законопроектів, зокрема оновлено склад ЦВК та направлено в Конституційний суд законопроект про зміни до Конституції щодо європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Законопроект щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську мають розглянути 4 жовтня.

Раніше повідомлялося, що спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що у четвер парламент планує розглянути питання перейменування Дніпропетровської області.

Також зазначимо, що комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя підтримав перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

Нагадаємо, що наразі у Верховній Раді знаходиться відповідний законопроект, який зареєстрував народний депутат Андрій Денисенко. Його підтримали своїми підписами 156 народних депутатів різних фракцій та груп.

Ця ініціатива підтримана широкою коаліцією 37 громадських організацій, краєзнавцями й науковцями та схвалена під час громадських обговорень у більшості міст та районів області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...