App Store Google Play

Театральний фестиваль та повна реконструкція: як у Дніпрі готуються відзначити сторіччя театру Шевченка

20 Вересня 11:20
Театральний фестиваль та повна реконструкція: як у Дніпрі готуються відзначити сторіччя театру Шевченка

У Дніпрі з нагоди сторіччя театру ім. Шевченка майже повністю реконструюють приміщення та проведуть театральний фестиваль. Про це йдеться на сторінці Дніпропетровської облради у Facebook, передає Дніпроград.

На даний момент завершуються роботи з реставрації фасаду, вже відремонтований дах та каси. Для вільного доступу в театр людей з інвалідністю, виконані ремонти в туалетах та встановлений спеціальний підйомник.

«Ми прагнемо, щоб наш театр відповідав європейським нормам. Необхідною умовою для цього є комфорт людей з обмеженими можливостями. Ми його поступово створюємо», - зазначила директорка театру Оксана Петровська.

Загалом за 2017-2018 роки обласна рада виділила більше 11 000 000 грн. з бюджету на дані оновлення. Найбільше коштів, а саме близько 9 500 000 грн., пішло на реконструкцію покрівлі і фасаду, адже споруда є пам’яткою архітектури національного значення.

«Ми як справжні господарі готуємося до цього ювілею, тому приділили увагу і зовнішньому вигляду і внутрішньому наповненню. Театр Шевченка - це перлина нашої області. Я дуже дякую керівництву театру, і творчому колективу за їх роботу. Майже стовідсоткова готовність до святкувань», -  наголосив голова облради Гліб Пригунов у ході перевірки.

З нагоди ювілею театру з 29 вересня по 7 жовтня у театрі Шевченка пройде фестиваль «Феєрія Дніпра», на якому презентують 10 кращих вистав театрів з усієї країни. Фестиваль вперше був започаткований головою обласної ради Глібом Пригуновим минулого року.

У день відкриття, з самого ранку, для всіх містян на площі перед театром, чекають українські гуляння: концерт, ярмарок, національна кухня та інше. Для глядачів, на фестивалі підготували багато сюрпризів та прем’єр. Вперше за проханнями людей цього року на «Феєрії Дніпра» будуть представлені спектаклі сучасних європейських драматургів: Лукаса Берфуса та Костянтина Кеяну. Для дітей окремо підготовлена прем’єрна казка-мюзикл «Хто подолає Дракона». Не обійдеться й без майстер-класів з акторської майстерності.

Усі квитки на вистави можна придбати за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...