App Store Google Play

Театральний фестиваль та повна реконструкція: як у Дніпрі готуються відзначити сторіччя театру Шевченка

20 Вересня 11:20
Театральний фестиваль та повна реконструкція: як у Дніпрі готуються відзначити сторіччя театру Шевченка

У Дніпрі з нагоди сторіччя театру ім. Шевченка майже повністю реконструюють приміщення та проведуть театральний фестиваль. Про це йдеться на сторінці Дніпропетровської облради у Facebook, передає Дніпроград.

На даний момент завершуються роботи з реставрації фасаду, вже відремонтований дах та каси. Для вільного доступу в театр людей з інвалідністю, виконані ремонти в туалетах та встановлений спеціальний підйомник.

«Ми прагнемо, щоб наш театр відповідав європейським нормам. Необхідною умовою для цього є комфорт людей з обмеженими можливостями. Ми його поступово створюємо», - зазначила директорка театру Оксана Петровська.

Загалом за 2017-2018 роки обласна рада виділила більше 11 000 000 грн. з бюджету на дані оновлення. Найбільше коштів, а саме близько 9 500 000 грн., пішло на реконструкцію покрівлі і фасаду, адже споруда є пам’яткою архітектури національного значення.

«Ми як справжні господарі готуємося до цього ювілею, тому приділили увагу і зовнішньому вигляду і внутрішньому наповненню. Театр Шевченка - це перлина нашої області. Я дуже дякую керівництву театру, і творчому колективу за їх роботу. Майже стовідсоткова готовність до святкувань», -  наголосив голова облради Гліб Пригунов у ході перевірки.

З нагоди ювілею театру з 29 вересня по 7 жовтня у театрі Шевченка пройде фестиваль «Феєрія Дніпра», на якому презентують 10 кращих вистав театрів з усієї країни. Фестиваль вперше був започаткований головою обласної ради Глібом Пригуновим минулого року.

У день відкриття, з самого ранку, для всіх містян на площі перед театром, чекають українські гуляння: концерт, ярмарок, національна кухня та інше. Для глядачів, на фестивалі підготували багато сюрпризів та прем’єр. Вперше за проханнями людей цього року на «Феєрії Дніпра» будуть представлені спектаклі сучасних європейських драматургів: Лукаса Берфуса та Костянтина Кеяну. Для дітей окремо підготовлена прем’єрна казка-мюзикл «Хто подолає Дракона». Не обійдеться й без майстер-класів з акторської майстерності.

Усі квитки на вистави можна придбати за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...