App Store Google Play

Росія розраховує, що за гроші "дурнуваті і жадібні" хохли все пробачать

20.09.2018 10:00
Росія розраховує, що за гроші "дурнуваті і жадібні" хохли все пробачать

Договір про дружбу з Росією треба було розривати ще у 2014 році. Але влада розраховувала "порешать вопросы" і домовитися з агресором. Вони і зараз таких ідей не полишають.

З іншого боку, краще пізно, ніж ніколи.

Рівень довіри до нашої влади у світі доволі низький. Всі все чудово бачать. Наші представники у Парламентській асамблеї Ради Європи вже не знають, що відповідати на запитання іноземних колег. Вони кажуть: у нас санкції проти РФ, а ви з нею торгуєте. Товарообіг збільшується.

Може закінчитися тим, що Україні перестануть надавати підтримку. Через цинізм і підлість нашого керівництва. Речі треба називати своїми іменами.

Не можна збагачуватися під час війни за рахунок країни. Бачимо "Ротердам+" та інші схожі речі. Верхівка грабує власну державу. Це називається мародерством. У нормальних країнах за таке розстрілюють.

Логічно, що розірвали чергову угоду. Ну про яку дружбу і співробітництво можна говорити, коли одна країна воює проти іншої, захоплює території, знищує її майно, вбиває людей. В Криму і на Донбасі стоять російські війська. Росія вже взяла під контроль Азовське море, фактично заблокувавши нас.

В України з РФ більше 400 договорів. Усі їх треба розірвати. Дипломатичні відносини теж. І, за можливості, припинити будь-які стосунки з агресором.

Бо Росія на що розраховує? Що "дурнуватих, хитрих і жадібних хохлів" (а такі насправді сидять на горі) легко купити за гроші. За гроші вони все пробачать. І далі вдаватимуть, що ніби-то існують нормальні міждержавні відносини. Аж до того моменту, коли Росія остаточно зжере Україну.

Якщо все буде розірвано, будь-які контакти перервані, тоді буде зрозуміло не тільки українцям, але і цілому світу — Росія веде агресивну війну проти України.

Натомість, досі СБУ співпрацює з ФСБ. Днями Генпрокуратура передала на запит російських спецслужб хлопця інгуша, який воював за Україну разом з нашими добровольцями. Це зрада без лапок.

Якби договір про дружбу продовжував діяти, весь світ вважав би, що Україна хитрує. Мовляв, вирішує свої питання за рахунок інших і ніякої війни немає — є розбірка між російськими і українськими олігархами. Тоді нас би просто послали подалі.

Розірвали "дружбу" на п'ятий рік війни, тому що Порошенко судомно та істерично намагається щось зробити для перемоги на виборах. Хоча шансів у нього дуже мало. Винен у цьому тільки він сам. Не можна перехитрити цілий світ. Будувати все на примітивній бізнесовій хитрості. Українці мало вірять у щирість Петра Олексійовича, навіть коли він робить правильні речі. Всі бачить корисливість.

Gazeta.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...