App Store Google Play

Дніпровські освітяни замовили обладнання для класів робототехніки на 1,2 мільйона

20 Вересня 17:40
Дніпровські освітяни замовили обладнання для класів робототехніки на 1,2 мільйона

ФОП Духлій Пилип Михайлович із липня отримав 11 підрядів освітян Дніпропетровщини на поставку різного обладнання для класів робототехніки загальну суму 1,20 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Наші Гроші.

Відділ освіти Першотравенської міськради зробив найбільше замовлень на 583 тис грн.

Поставлять 15 ноутбуків Lenovo IdeaPad 320-15 (80XL02SRRA) Platinum Grey з операційною системою Windows 10 Home 64-bit Russian 1 License 1pk DSP OEI DVD (KW9-00132) по 25 тис грн., електронних комплектуючих та елементів на 103 тис грн. і меблів за 103 тис грн.

Такі ноутбуки на ринку продають по 22 099 грн., а таку ліцензію Windows – по 3 759 грн. з установкою за 599 грн. Разом це складає 26 457 грн., що на 6% дорожче договірної ціни.

Управління освіти Покровської міськради заплатить іще 297 тис грн.

Поставлять меблів на 112 тис грн., комплектуючих на 96 тис грн., набір квадрокоптерів для початківців, набір для створення квадрокоптеру і вітряну вертикальну трубу на 85 тис грн., а також гучномовців і мікрофонів на 4 тис грн.

КЗ «Центр позашкільної роботи та дитячої творчості» Кам’янської міськради дасть 275 тис грн.

Поставлять підлоговий лазерний верстат MTech L640 за 160 тис грн. і комплектуючих на 115 тис грн. На ринку такі верстати продаються за ціною від $5 800, або 163 тис грн.

Крім того, Павлоградський міський ліцей Павлоградської міськради замовив двигунів на 25 тис грн., а відділ освіти і науки Нікопольської міськради – комплектуючих на 15 тис грн.

З усіх одинадцяти підрядів шість на 581 тис грн. були отримані підприємцем без торгів за процедурою звітування про укладений договір, один на 375 тис грн. – за переговорною процедурою після двох відмін відкритих торгів через нестачу учасників, три на 144 тис грн. – за допороговою процедурою без аукціону та один на 96 тис грн. – за результатами відкритих торгів.

В останньому випадку єдиним конкурентом була ФОП Скуратівська Наталія Борисівна – дружина начальника клініки анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Міністерства оборони України Юрія Скуратівського. Підприємниця зі Львова продає комп’ютерну техніку в роздріб тощо.

Підприємець Пилип Духлій заснував ГО «Броботс» разом із Світланою Самохіною.

Нагадаємо, що на Січеславщині стартує навчання у семи школах робототехніки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...