App Store Google Play

"Антикорупціонера" Суханова побили під час сесії міськради - депутат звинувачує в цьому Філатова

20 Вересня 10:40
"Антикорупціонера" Суханова побили під час сесії міськради - депутат звинувачує в цьому Філатова

Вчорашня сесія Дніпровської міської ради запам'яталася не тільки декількома скандальними рішеннями та протидією громадськості, а і "тріумфальним" поверненням на роботу одіозного опоблоківця Сергія Суханова, якого зустріли з кулаками. 

Як зазначив Суханов на своїй сторінці у Facebook, муніципали Філатова не пускали його машину та охорону на територію міськради, аргументуючи це тим, що йому буде і так безпечно. Втім, за словами депутата-антисеміта, який декілька місяців переховувався у Криму, всередині приміщення на нього було скоєно напад.

"По побиттю мене, як антикорупціонера і депутата, людьми з ОЗУ Філатова прямо в будівлі міськради під час сесії, а саме депутатом Гороховським всі заяви написані, експертизи пройдені. Тепер готую листи в усі правозахисні організації і послам. Філатов - я не дам тобі красти в тиші! Ти тварина, можеш слати своїх шавок, погрожувати і бити! Але розпочате я доведу до кінця", - пише опоблоківець Суханов.

Він також розмістив фотографії зазначених документів, тож найближчим часом ситуація обіцяє вийти на новий рівень протистояння.

Втім, наразі невідомо чому Сергій Суханов, на якого було відкрито кримінальну справу, вже не перший тиждень перебуває на волі.

Нагадаємо, 9 лютого Сергій Суханов на своїй сторінці у Facebook погрожував єврейській громаді Дніпра "розпочати визвольний рух" проти них.

Поліція відкрила кримінальне провадження щодо Суханова за статтею 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...