App Store Google Play

"Антикорупціонера" Суханова побили під час сесії міськради - депутат звинувачує в цьому Філатова

20 Вересня 10:40
"Антикорупціонера" Суханова побили під час сесії міськради - депутат звинувачує в цьому Філатова

Вчорашня сесія Дніпровської міської ради запам'яталася не тільки декількома скандальними рішеннями та протидією громадськості, а і "тріумфальним" поверненням на роботу одіозного опоблоківця Сергія Суханова, якого зустріли з кулаками. 

Як зазначив Суханов на своїй сторінці у Facebook, муніципали Філатова не пускали його машину та охорону на територію міськради, аргументуючи це тим, що йому буде і так безпечно. Втім, за словами депутата-антисеміта, який декілька місяців переховувався у Криму, всередині приміщення на нього було скоєно напад.

"По побиттю мене, як антикорупціонера і депутата, людьми з ОЗУ Філатова прямо в будівлі міськради під час сесії, а саме депутатом Гороховським всі заяви написані, експертизи пройдені. Тепер готую листи в усі правозахисні організації і послам. Філатов - я не дам тобі красти в тиші! Ти тварина, можеш слати своїх шавок, погрожувати і бити! Але розпочате я доведу до кінця", - пише опоблоківець Суханов.

Він також розмістив фотографії зазначених документів, тож найближчим часом ситуація обіцяє вийти на новий рівень протистояння.

Втім, наразі невідомо чому Сергій Суханов, на якого було відкрито кримінальну справу, вже не перший тиждень перебуває на волі.

Нагадаємо, 9 лютого Сергій Суханов на своїй сторінці у Facebook погрожував єврейській громаді Дніпра "розпочати визвольний рух" проти них.

Поліція відкрила кримінальне провадження щодо Суханова за статтею 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...