App Store Google Play

В усіх школах Дніпра офіцери поліції навчатимуть учнів правил безпеки

19 Вересня 16:00
В усіх школах Дніпра офіцери поліції навчатимуть учнів правил безпеки

З березня 2018 року в усіх школах Дніпра працюють шкільні офіцери, аби пояснити учням правила безпеки та попередити злочини серед неповнолітніх. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів заступника начальника відділу по зв'язках з громадськістю патрульної поліції Дніпропетровської області Наталі Очеретян.

Як зазначається, мета проекту – попередження правопорушень серед дітей та підлітків. Пояснювальну роботу з учнями проводять шкільні офіцери поліції – працівники поліції, які пройшли атестацію та спеціальний відбір.

«Починаючи з вересня поточного року поліцейські охопили 152 школи Дніпра, в яких працюють 13 шкільних офіцерів поліції. За одним офіцером закріплено близько 12 шкіл, кожну з яких він відвідує приблизно два рази на місяць», - пояснила Наталя Очеретян.

Наразі патрульні спілкують з найменшими школярами, які навчаються у початкових класах. Їх знайомлять з правилами поводження на дорозі та у місцях масового скупчення людей, а також пояснюють правила поведінки з незнайомцями.

Поліцейські наголошують, що на сьогодні найважливішою темою для учнів 1-4 класів залишається безпечна дорога до школи та додому.

«У жовтні плануються зустрічі з учнями 5-9 класів, яким пояснюватимуть способи протидії булінгу та безпечному поводженню в Інтернеті. Взимку відбудуться зустрічі зі старшокласниками, яким розкажуть про відповідальність підлітків, які порушили закон», - додала Наталя Очеретян.

За повідомленням, в шкільній програмі немає окремого уроку, відведеного для роботи шкільних офіцерів. Тож інформаційні заняття проводяться на таких предметах, як «Людина і світ» тощо.

Нагадаємо, що вчора у Дніпрі з вікна третього поверху школи випав першокласник

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...