App Store Google Play

В усіх школах Дніпра офіцери поліції навчатимуть учнів правил безпеки

19 Вересня 16:00
В усіх школах Дніпра офіцери поліції навчатимуть учнів правил безпеки

З березня 2018 року в усіх школах Дніпра працюють шкільні офіцери, аби пояснити учням правила безпеки та попередити злочини серед неповнолітніх. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів заступника начальника відділу по зв'язках з громадськістю патрульної поліції Дніпропетровської області Наталі Очеретян.

Як зазначається, мета проекту – попередження правопорушень серед дітей та підлітків. Пояснювальну роботу з учнями проводять шкільні офіцери поліції – працівники поліції, які пройшли атестацію та спеціальний відбір.

«Починаючи з вересня поточного року поліцейські охопили 152 школи Дніпра, в яких працюють 13 шкільних офіцерів поліції. За одним офіцером закріплено близько 12 шкіл, кожну з яких він відвідує приблизно два рази на місяць», - пояснила Наталя Очеретян.

Наразі патрульні спілкують з найменшими школярами, які навчаються у початкових класах. Їх знайомлять з правилами поводження на дорозі та у місцях масового скупчення людей, а також пояснюють правила поведінки з незнайомцями.

Поліцейські наголошують, що на сьогодні найважливішою темою для учнів 1-4 класів залишається безпечна дорога до школи та додому.

«У жовтні плануються зустрічі з учнями 5-9 класів, яким пояснюватимуть способи протидії булінгу та безпечному поводженню в Інтернеті. Взимку відбудуться зустрічі зі старшокласниками, яким розкажуть про відповідальність підлітків, які порушили закон», - додала Наталя Очеретян.

За повідомленням, в шкільній програмі немає окремого уроку, відведеного для роботи шкільних офіцерів. Тож інформаційні заняття проводяться на таких предметах, як «Людина і світ» тощо.

Нагадаємо, що вчора у Дніпрі з вікна третього поверху школи випав першокласник

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...