App Store Google Play

Після термомодернізації Ляшківська школа буде теплою та енергоефективною

19 Вересня 15:20
Після термомодернізації Ляшківська школа буде теплою та енергоефективною

У Ляшківці реконструюють школу, якій вже понад сорок років. У навчальному закладі утеплюють фасад – він буде не тільки енергоефективним, а й яскравим. Про це повідомив голова Дніпрпоетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Президент України Петро Порошенко визначає розвиток освіти одним з головних пріоритетів держави. Аби вчитися дітям було комфортно та цікаво, на Дніпропетровщині реконструюємо понад 30 шкіл. Навчальні заклади із сірих перетворюємо на яскраві – щоб на уроки хлопці та дівчата йшли з гарним настроєм. Такою буде і термомодернізована Ляшківська школа», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Школі у Ляшківці вже понад 40 років. Учителі розповідають: у застарілій будівлі взимку було так холодно, що діти на уроках сиділи у верхньому одязі.

«Мало того, ще й грибок з’явився, - бідкається директор школи Вадим Кисличний. – Дуже чекали на термомодернізацію. Це і турбота про здоров’я дітей, і економія бюджету».

Перетворювати на енергоефективну школу почали у 2016-му. Замінили дах та вікна, у столовій – модернізували систему опалення. Цьогоріч – взялися за фасад.

«Утеплення фасаду ми б своїми силами не подужали. Та допомогла Дніпропетровська облдержадміністрація. Нині роботи - на фініші», - розповіла в.о. секретаря Ляшківської громади Анна Постольник. 

Жовтий, помаранчевий, зелений та блакитний – такими яскравими кольорами школа  зустрічає учнів. З центрального входу будівлю вже встигли пофарбувати.

«Тепер у школі буде тепло. До того ж раніше вона була звичайна, а нині яскрава! Приходити на навчання стало веселіше», - поділився учень 11 класу Ігор Малик.

У Ляшківській школі навчається майже 200 дітей.

Раніше повідомлялося, що обласним коштом у середмісті Покрова продовжують реконструювати школу №1. Масштабне оновлення – вперше за півстоліття закладу. Підрядники утеплюють і фарбують фасад, перекривають покрівлю. На першому поверсі роботи на фініші, на двох інших – у розпалі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...