App Store Google Play

Колишні регіонали-антимайданівці рейдернули будівлю просто в центрі Дніпра

19 Вересня 20:00
Колишні регіонали-антимайданівці рейдернули будівлю просто в центрі Дніпра

На Соборній площі Дніпра рейдери захопили приміщенням компанії «Флоутек Трейдинг ЛП». Представники компанії стверджують, що незаконне заволодіння будівлі «покриває» керівництво прокуратури та поліції Дніпропетровської області. Деталі повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів потерпілих.

«Депутат Дніпропетровської обласної ради Ростислав Ботвінов, який у 2014 році керував «тітушками» постійно незаконно захоплює споруди та земельні ділянки. У такий спосіб, під час рейдерського захоплення, він заволодів приміщенням компанії «Флоутек Трейдинг ЛП»  на Соборній площі, 1. В цих діях його підтримує колишній прокурор Київської області Мармуш, на якого оформили будівлю», - пояснив представник міжнародної організації захисту прав людини Віктор Килимник.

Зі слів правозахисника, у Дніпрі регулярно стаються рейдерські захоплення. В свою чергу правоохоронці не вживають заходів для захисту потерпілих.

Представник компанії «Флоутек Трейдинг ЛП» Юрій Кисіль розповів, що у суді справу намагались розглянути «нашвидкуруч», аби скоріше закрити. Він підкреслив, що колишній прокурор Мармуш домовився з керівництвом військової прокуратури Дніпровської області та правоохоронцями.

«Слідчі незаконним шляхом отримали ордер на обшук компанії «Флоутек Трейдинг ЛП». Це дозволило їм увійти в приміщення, після чого вони заборонили вхід адвокатів компанії. На законну спробу адвокатів бути присутніми під час обшуку, їх випхали силоміць. Крім того, слідчі вилучили особисті телефони присутніх в приміщенні людей», - зазначив Юрій Кисіль.

Представник компанії додав, що наразі справа щодо незаконного захоплення будівлі розглядається співробітниками слідчого відділу Нацполіції за адресою: Слобожанский проспект, 40. Відділом керує начальник слідчого управління в області Михайло Куратченко. Тож постраждалі впевнені, що слідчі не зацікавленні у покаранні винних.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі благодійна організація "Благословення" стала жертвою шахрайської схеми заволодіння нерухомості.

Також чергове рейдерське захоплення сталося в будівлі на провулку Любарського, в якому розміщено кафе, фітнес-зала, більярд та салон краси.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...