App Store Google Play

Колишні регіонали-антимайданівці рейдернули будівлю просто в центрі Дніпра

19 Вересня 20:00
Колишні регіонали-антимайданівці рейдернули будівлю просто в центрі Дніпра

На Соборній площі Дніпра рейдери захопили приміщенням компанії «Флоутек Трейдинг ЛП». Представники компанії стверджують, що незаконне заволодіння будівлі «покриває» керівництво прокуратури та поліції Дніпропетровської області. Деталі повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів потерпілих.

«Депутат Дніпропетровської обласної ради Ростислав Ботвінов, який у 2014 році керував «тітушками» постійно незаконно захоплює споруди та земельні ділянки. У такий спосіб, під час рейдерського захоплення, він заволодів приміщенням компанії «Флоутек Трейдинг ЛП»  на Соборній площі, 1. В цих діях його підтримує колишній прокурор Київської області Мармуш, на якого оформили будівлю», - пояснив представник міжнародної організації захисту прав людини Віктор Килимник.

Зі слів правозахисника, у Дніпрі регулярно стаються рейдерські захоплення. В свою чергу правоохоронці не вживають заходів для захисту потерпілих.

Представник компанії «Флоутек Трейдинг ЛП» Юрій Кисіль розповів, що у суді справу намагались розглянути «нашвидкуруч», аби скоріше закрити. Він підкреслив, що колишній прокурор Мармуш домовився з керівництвом військової прокуратури Дніпровської області та правоохоронцями.

«Слідчі незаконним шляхом отримали ордер на обшук компанії «Флоутек Трейдинг ЛП». Це дозволило їм увійти в приміщення, після чого вони заборонили вхід адвокатів компанії. На законну спробу адвокатів бути присутніми під час обшуку, їх випхали силоміць. Крім того, слідчі вилучили особисті телефони присутніх в приміщенні людей», - зазначив Юрій Кисіль.

Представник компанії додав, що наразі справа щодо незаконного захоплення будівлі розглядається співробітниками слідчого відділу Нацполіції за адресою: Слобожанский проспект, 40. Відділом керує начальник слідчого управління в області Михайло Куратченко. Тож постраждалі впевнені, що слідчі не зацікавленні у покаранні винних.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі благодійна організація "Благословення" стала жертвою шахрайської схеми заволодіння нерухомості.

Також чергове рейдерське захоплення сталося в будівлі на провулку Любарського, в якому розміщено кафе, фітнес-зала, більярд та салон краси.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...