App Store Google Play

Де логіка? Маючи потужний потенціал Дніпро майже не заробляє на рекламі

19 Вересня 13:00
Де логіка? Маючи потужний потенціал Дніпро майже не заробляє на рекламі

Дніпро отримує в декілька десятків разів менше грошей за рекламу, ніж інші міста України. До того ж, у міськраді не знають куди йдуть гроші, які оплачують компанії за розміщення реклами. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на BBC Україна.

За розміщення реклами там відповідає комунальне підприємство "Земград", яке почало працювати з червня 2017 року. З червня 2017 по серпень 2018 року КП перерахувало в бюджет міста 1,3 млн грн.

Тобто прибутки Дніпра за більш ніж рік у 10 разів менші за доходи Львова та у 70 разів менші за доходи Києва тільки за 6 місяців цього року.

Керівниця ГО "Асоціація розповсюджувачів реклами" Тетяна Суворова в коментарі BBC News Україна пояснила, що в місті укладається мала кількість договорів на розміщення реклами.

За її словами, більшість коштів, які надходять від реклами, не перераховуються в міський бюджет, а використовується на потреби самого комунального підприємства.

У відповіді міської влади Дніпра на запит BBC News Україна з приводу доходів від реклами, говориться, що плата за використання рекламних конструкцій почала надходити до міського бюджету саме з червня 2017 року.

Тетяна Суворова відзначила, що до червня 2017 року КП "Земград" знаходився в стані створення, а попереднє підприємство, яке відповідало за рекламу в місті, КП "Адміністративно-технічне управління" з січня 2016 року знаходилося в стані ліквідації.

При цьому передачі документів від одного підприємства до іншого не відбулося і довгий час жодних нових договорів на рекламу в місті не укладали.

Виплати надходили тільки від укладених раніше договорів про рекламу. Пані Суворова не знає, на рахунок якого підприємства потрапляли ці кошти.

BBC News Україна звернулася до міської ради Дніпра та КП "Земград" із проханням назвати причини, чому доходи міста від реклами складають таку незначну суму, проте вони відмовились це коментувати.

Нагадаємо, що у березні в Дніпрі "під вибори" перерозподілили ринок зовнішнішньої реклами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...