App Store Google Play

У школі №1 Покрова створюють сучасне освітнє середовище

18 Вересня 15:00
У школі №1 Покрова створюють сучасне освітнє середовище

Обласним коштом у середмісті Покрова продовжують реконструювати школу №1. Масштабне оновлення – вперше за півстоліття закладу. Підрядники утеплюють і фарбують фасад, перекривають покрівлю. На першому поверсі роботи на фініші, на двох інших – у розпалі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Децентралізація, яку ініціював Президент Петро Порошенко, – одна з найуспішніших реформ в Україні. Спостерігаємо її результати у різних сферах, в тому числі, – і в освіті. Зараз в регіоні докорінно оновлюємо більше 30 основних і опорних шкіл. Освітній простір має відповідати вимогам часу і бути комфортним, із новітнім обладнанням і сучасними методиками», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.  

Триває кардинальне оновлення однієї з найстаріших шкіл Покрова – №1. За 53 роки її історії робили тільки косметичні ремонти, капітального – жодного. Наразі три поверхи навчального закладу змінюються до невпізнанності.

«Реконструкція від комунікацій і підлоги до фасаду й покрівлі. Наші діти отримають оновлений, яскравий, естетичний простір. Такої школи вони ще не бачили», – наголосила начальник управління освіти Покровської міськради Тетяна Філіпова.  

Будівельники термомодернізують і фарбують фасад, оновлюють покрівлю.

На першому поверсі школи залишилося постелити лінолеум. На другому ведуться оздоблювальні роботи, демонтажні – на третьому.

У їдальні та актовій залі укладають плитку, на харчоблоці незабаром монтуватимуть обладнання.

Повністю замінені вікна, система опалення та вентиляція.

«Школа змінюється, аж не віриться. Раніше вона була з бежевих цеглин, а тепер яскрава, біло-жовта. У такій школі хочеться вчитися», – поділився чотирикласник Богдан Михайлов. 

Наступний етап проекту – оновлення спортзалу та стадіону. 

«Реконструкція шкільного стадіону – вже весною. На ньому буде футбольне поле з ідеально рівним штучним покриттям. Учні бігатимуть не по дірявому асфальту, а по професійним легкоатлетичним доріжкам. Прагнемо, аби діти кожного населеного пункту нашої області навчалися в комфортних умовах», – підкреслив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик. 

Школу реконструюють з урахуванням потреб особливих дітей.

У школі №1 Покрова навчаються майже півтисячі учнів. Поки тривають ремонтні роботи, учні здобувають знання в сусідніх навчальних закладах – ліцеї та 4-й школі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...