App Store Google Play

Філатов назвав вулицю ремонт якої обійшовся у 192 мільйони за кілометр новим проектом для Дніпра

18 Вересня 18:30
Філатов назвав вулицю ремонт якої обійшовся у 192 мільйони за кілометр новим проектом для Дніпра

У Дніпрі триває комплексна реконструкція вул. Курчатова. Будівельники стали до роботи два місяці тому. Щоб вкластися у терміни та завершити об’єкт до кінця року, вони працюють у дві зміни. Реконструкція, яку тут проводять уперше за останні майже три десятиліття, буде одним із елементів якісного перетворення зовнішнього вигляду центральної частини Дніпра. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі міськради Дніпра.

«Це – комплексна системна реконструкція. Зміниться не просто сама вулиця, а й загальна картинка – з точки зору урбаністики. Це – абсолютно новий проект, яким ніколи не займалися у нас в місті. Адже, як повелося, намагалися залатати дірки, якось навести лад. Однак комплексної реконструкції не робили. Обсяги робіт вражають», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Нині на тротуарах тут майже зробили бордюри, вклали понад половину трамвайних рейок і понад 3,7 тис. кв. м залізобетонних плит дорожнього покриття для них. А ще – прибрали повітряні лінії та старі світильники. Дроти й комунікації «заховають» в опори ліхтарів.

Під час робіт приведуть до ладу й невеличкий схил поруч із тротуарною частиною. Також планують облаштувати територію біля вірменської Апостольської церкви Святого Григора Лусаворича, що є однією з найбільших у Східній Європі.

Крім цього, щоб зробити нові колії менш шумними та знизити рівень вібрації, замість старих рейок роблять залізобетонні конструкції. Механізми й самі кріплення, які використовують тут, застосовують лише у двох містах – Дрездені та Харкові. Технологія підвищує ремонтоздатність та збільшує гарантійні терміни служби. Залізобетонними плитами також зможе проїхати спецтехніка й машини швидкої допомоги. Далі робитимуть дорожнє покриття. Облаштують і велодоріжку.

Крім ремонтних робіт, на вулиці впорядкують зовнішню рекламу. Також тут уже прибрали низку кіосків. Найближчим часом демонтують і більшість незаконних яток біля будівлі автовокзалу. Крім цього, у планах – реставрація фасадів будинків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...