App Store Google Play

Дніпровські артилеристи з 25-ї бригади виявилися кращими серед усіх десантних бригад України

18 Вересня 17:00
Дніпровські артилеристи з 25-ї бригади виявилися кращими серед усіх десантних бригад України

15 вересня на загальновійськовому полігоні Десантно-штурмових військ (ДШВ), що на Житомирщині, завершилися змагання на кращу артилерійську батарею. Дніпровські бійці 25 бригади виявились кращими серед усіх десантних бригад України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Командування ДШВ ЗСУ у Facebook.

Протягом шести днів під пекучим сонцем артилерійські батареї п'яти бригад ДШВ доводили свою злагодженість та звання бути кращими. Змагання проводились по чотирьом номінаціям: тактична, індивідуальна зі стрільби та управління вогнем, фахова та спортивна.

Головні критерії оцінки – влучність стрільби, правильність та швидкість відпрацювання всіх тактичних елементів. Також оцінювались злагодженість батареї, практичні навички офіцерів при виконанні ними залікових вогневих завдань з бойовою стрільбою, виконання залікових завдань на імітаційних засобах, готовність особового складу витримувати фізичні навантаження.

«В цілому по техніці, по людям проблем немає, особовий склад показав високі результати. Тим більше, що всі артилеристи пройшли війну на Сході України», - розповідає заступник командувача Десантно-штурмових військ – начальник управління ракетних військ та артилерії полковник Сергій Артамощенко.

У підсумку перші місця та право представляти ДШВ на змаганнях кращої артилерійської батареї в Збройних Силах України стала самохідно-артилерійська батарея 25 повітрянодесантної бригади, гаубична артилерійська батарея 81 аеромобільної бригади та реактивно-артилерійська батарея 80 окремої десантно-штурмової бригади.

Тепер вони будуть готуватися до наступних змагань на звання «кращої артилерійської батареї в Збройних Сила України», що відбудуться незабаром в смт. Дівички.

«Сподіваюсь, що і в наступних змаганнях перемога буде наша. Тому, що ми не тільки «Боги війни», а й «Завжди перші», - стверджує командир самохідно-артилерійської батареї 25 повітрянодесантної бригади Дмитро Прамохін.

Усі призери отримали почесні грамоти та кубки від командувача ДШВ.

Раніше повідомлялося, що дніпровські десантники 25 бригади здійснили стрибки з парашутом у воду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...