App Store Google Play

Дніпровські артилеристи з 25-ї бригади виявилися кращими серед усіх десантних бригад України

18 Вересня 17:00
Дніпровські артилеристи з 25-ї бригади виявилися кращими серед усіх десантних бригад України

15 вересня на загальновійськовому полігоні Десантно-штурмових військ (ДШВ), що на Житомирщині, завершилися змагання на кращу артилерійську батарею. Дніпровські бійці 25 бригади виявились кращими серед усіх десантних бригад України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Командування ДШВ ЗСУ у Facebook.

Протягом шести днів під пекучим сонцем артилерійські батареї п'яти бригад ДШВ доводили свою злагодженість та звання бути кращими. Змагання проводились по чотирьом номінаціям: тактична, індивідуальна зі стрільби та управління вогнем, фахова та спортивна.

Головні критерії оцінки – влучність стрільби, правильність та швидкість відпрацювання всіх тактичних елементів. Також оцінювались злагодженість батареї, практичні навички офіцерів при виконанні ними залікових вогневих завдань з бойовою стрільбою, виконання залікових завдань на імітаційних засобах, готовність особового складу витримувати фізичні навантаження.

«В цілому по техніці, по людям проблем немає, особовий склад показав високі результати. Тим більше, що всі артилеристи пройшли війну на Сході України», - розповідає заступник командувача Десантно-штурмових військ – начальник управління ракетних військ та артилерії полковник Сергій Артамощенко.

У підсумку перші місця та право представляти ДШВ на змаганнях кращої артилерійської батареї в Збройних Силах України стала самохідно-артилерійська батарея 25 повітрянодесантної бригади, гаубична артилерійська батарея 81 аеромобільної бригади та реактивно-артилерійська батарея 80 окремої десантно-штурмової бригади.

Тепер вони будуть готуватися до наступних змагань на звання «кращої артилерійської батареї в Збройних Сила України», що відбудуться незабаром в смт. Дівички.

«Сподіваюсь, що і в наступних змаганнях перемога буде наша. Тому, що ми не тільки «Боги війни», а й «Завжди перші», - стверджує командир самохідно-артилерійської батареї 25 повітрянодесантної бригади Дмитро Прамохін.

Усі призери отримали почесні грамоти та кубки від командувача ДШВ.

Раніше повідомлялося, що дніпровські десантники 25 бригади здійснили стрибки з парашутом у воду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...