App Store Google Play

Зариблення Дніпра: містян запрошують наповнити річку цінними видами холоднокровних

17 Вересня 13:40
Зариблення Дніпра: містян запрошують наповнити річку цінними видами холоднокровних

Дніпрян запрошують долучитися до зариблення річки Дніпро цінними видами холоднокровних. Ініціатори акції переконують: щоб було більше риби, річці треба допомагати. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку організатора Олександра Громадського у Facebook.

Як зазначається, громадська організація підводних мисливців і рибалок в черговий раз проводить акцію, аби наповнити річку Дніпро деякими видами риб, серед яких: амур, короп, товстолобик.

«У минулому сезоні було випущено більше 1 тонни малька. Цього разу зариблення планується на кінець осені», - пояснив Олександр Громадський.

За повідомленням, ціна одного малька складає приблизно 3 гривні. Для участі в акції всі бажаючі можуть відправити посильну суму на картку «ПриватБанку» (4149 6293 9125 2509 Левшин Валентин Якович).

Більш точна дата і час, буде оголошено в загальнодоступній групі за посиланням.  

«Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш захід. Цікаве, незвичайне і емоційне видовище для дорослих і особливо для дітей», - додали організатори.

Нагадаємо, що у 2016 році в рамках проекту ДніпроОДА у річку Дніпро було випущено 1,25 млн підросли малюків риби, більше 1,5 млн - запустили у 2017 році. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...