App Store Google Play

В Марганці зростає кількість аварій на водогоні через встановлення МАФів над мережами водопостачання

17 Вересня 10:20
В Марганці зростає кількість аварій на водогоні через встановлення МАФів над мережами водопостачання

У Марганці місцева влада дозволяє підприємцям встановлювати свої МАФи над мережами водопостачання, що призводить до значного навантаження на труби і збільшення кількості проривів, повідомляє Дніпроград.

Не виключено, що такі дії - це цілеспрямовані заходи на знищення місцевого водоканалу, який вже не перший рік страждає від атак з боку місцевої влади на чолі з мером Жадько, яка неодноразово хотіла забрати водогон у власність міста.

Через те, що МАФи масово встановлюються на мережі водопостачання, труби останніх постійно знаходяться у аварійному стані. Зокрема, через це страждають і абоненти водоканалу, які час від часу залишаються без води. Втім, це лише на руку місцевій владі, яка вже давно закликає містян не платити за водопостачання та водовідвення та взагалі ініціює повне відключення міста від послуг водоканалу, пропонуючи як альтернативу буріння тисяч скважин і встановлення водокачок.

Цілком можливо, що у разі успіху війни марганецької влади проти водоканалу, його чекає доля марганецьких тепломереж, які були викопані, розрізані на брухт та продані за безцінь. Цієї зими Марганець навіть опинився на межі катастрофи - майже вся соціальна сфера залишилася без тепла у мінусову температуру.

За наявною інформацією водоканал, який наразі належить обласній раді, неодноразово звертався з вимогою заборонити зводити на мережах водопостачання будівлі, але його скарги були проігноровані й наразі ситуація лише погіршується.

Нагадаємо, що у свій часу енергетичний і опалювальний колапс у Марганці стався через те, що з метою власного збагачення, представники Опозиційного блоку вирізали 50 кілометрів труб централізованої системи теплопостачання, а потім на сесії Марганецької міської ради було прийнято рішення «Про відключення від мереж централізованого теплопостачання багатоквартирних будинків, бюджетних та інших установ незалежно від форм власності, що опалюються від Центральної парокотельні та інших котелень КП «Марганецьтепломережа». Місцевих жителів не ознайомили з рішенням і не пояснили, що очікує на них за умови його ухвалення.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...