App Store Google Play

У Дніпрі пройде по-справжньому сімейний фестиваль Файно фест

17 Вересня 14:20
У Дніпрі пройде по-справжньому сімейний фестиваль Файно фест

Цієї суботи, 22 вересня, у Дніпрі розпочнеться ряд заходів у рамках сімейного фестивалю Файно фест. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів заходу.

Файно фест – це десятиденний сімейний фестиваль для всієї родини, програма якого містить різноманітні заходи: фотовиставка, змагання, перегони, семінари, бесіди, конкурси, квести, ігрове та анімаційне шоу, а по завершенню розіграш головного суперприза.

Представник співтовариства сімей «Файна родина» Володимир Шамотій зазначив, що це перший по-справжньому сімейний фестиваль, метою якого є формування культури сім’ї та популяризація сімейних цінностей. Файна фест стане заключним етапом ряду заходів, спільноти сімей «Файна родина» за 2018 рік.

Фестиваль буде проходити з 22 по 30 вересня: Файно перегони, Файно старти, Файно кава, Файно безпека, Файно вибір, Файно толока, Файно квест, Файно пікнік. Детальніше з програмою фестивалю можна ознайомитися за посиланням.

Участь у заходах можуть прийняти, як учасники спільноти, так і пересічні громадяни зі дітьми віком від 2 до 12 років, при умовах попередньої реєстрації за посиланням та сплатою оргвнеску у розмірі 100 гривень за одноразову участь у будь-якому заході. Участь вболівальників та глядачів безкоштовна.

Представник ролердрому «Рола-кола» Денис Чалов наголосив, що змагання в рамках фестивалю не складні і участь зможе взяти кожен бажаючий. Також він додав, що особливістю Файно фест цього року полягає в тому, що вперше у сімейних заїздах зможуть брати участь не тільки діти,  а й батьки.

Заходи у рамках фестивалю пройдуть за адресою бульвар  Слави, ж/м Перемога, 5.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...