App Store Google Play

У Дніпрі пройде по-справжньому сімейний фестиваль Файно фест

17 Вересня 14:20
У Дніпрі пройде по-справжньому сімейний фестиваль Файно фест

Цієї суботи, 22 вересня, у Дніпрі розпочнеться ряд заходів у рамках сімейного фестивалю Файно фест. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів заходу.

Файно фест – це десятиденний сімейний фестиваль для всієї родини, програма якого містить різноманітні заходи: фотовиставка, змагання, перегони, семінари, бесіди, конкурси, квести, ігрове та анімаційне шоу, а по завершенню розіграш головного суперприза.

Представник співтовариства сімей «Файна родина» Володимир Шамотій зазначив, що це перший по-справжньому сімейний фестиваль, метою якого є формування культури сім’ї та популяризація сімейних цінностей. Файна фест стане заключним етапом ряду заходів, спільноти сімей «Файна родина» за 2018 рік.

Фестиваль буде проходити з 22 по 30 вересня: Файно перегони, Файно старти, Файно кава, Файно безпека, Файно вибір, Файно толока, Файно квест, Файно пікнік. Детальніше з програмою фестивалю можна ознайомитися за посиланням.

Участь у заходах можуть прийняти, як учасники спільноти, так і пересічні громадяни зі дітьми віком від 2 до 12 років, при умовах попередньої реєстрації за посиланням та сплатою оргвнеску у розмірі 100 гривень за одноразову участь у будь-якому заході. Участь вболівальників та глядачів безкоштовна.

Представник ролердрому «Рола-кола» Денис Чалов наголосив, що змагання в рамках фестивалю не складні і участь зможе взяти кожен бажаючий. Також він додав, що особливістю Файно фест цього року полягає в тому, що вперше у сімейних заїздах зможуть брати участь не тільки діти,  а й батьки.

Заходи у рамках фестивалю пройдуть за адресою бульвар  Слави, ж/м Перемога, 5.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...