App Store Google Play

Львівські експерти навчали підприємців Дніпра та області, як розвивати малий бізнес

17 Вересня 13:20
Львівські експерти навчали підприємців Дніпра та області, як розвивати малий бізнес

Сьогодні, 17 вересня, підприємцям Дніпра та області пояснили технологію створення та розвитку малого бізнесу. Практичний семінар проводили львівські експерти, які поділилися власними "рецептами" успішного підприємництва. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – приміщення ДніпроОДА.

Під час семінару представникам підприємств надали теоретичні знання щодо розвитку успішного малого бізнесу. Також для учасників підготували практичні завдавання, серед яких: структурування та визначення послідовності ведення бізнесу, покрокова реалізація бізнес-технологій. Як зазначається, розв’язання таких задач дозволить підприємцям реалізовувати правильні рішення для власної справи.

«Насправді, становленню та розвитку малого бізнесу заважає відсутність знань. Ми пояснюємо, як правильно вибудовувати систему бізнесу та розвивати свої підприємства. Під час семінару ми використовуємо американські та європейські та власні технології», - пояснив експерт зі стратегії та маркетингу бізнесу, генеральний директор Громадської Школи Бізнесу Руслан Бельтюков.

Начальник управління з питань залучення інвестицій та дерегуляції бізнесу ДніпроОДА Світлана Лагутенко додала, що семінар «Лайфхаки для бізнесу: спрощення ведення власної справи» проводиться в рамках програми з розвитку підприємництва.

«Ми плануємо провести серію заходів для розвитку бізнесу у Дніпропетровській області. Зокрема, планується інтернатура бізнесу для молодих підприємців, які проходитимуть навчання протягом місяця. Наприкінці учасники мають підготувати проекти та отримати консультації спеціалістів», - розповіла Світлана Лагутенко.

Нагадаємо, що у Дніпрі науковців, керівників та представників малих на середніх підприємств навчали залучати грантові кошти для інноваційних науково-технічних розробок в рамках програми «Горизонт 2020». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...