App Store Google Play

Львівські експерти навчали підприємців Дніпра та області, як розвивати малий бізнес

17 Вересня 13:20
Львівські експерти навчали підприємців Дніпра та області, як розвивати малий бізнес

Сьогодні, 17 вересня, підприємцям Дніпра та області пояснили технологію створення та розвитку малого бізнесу. Практичний семінар проводили львівські експерти, які поділилися власними "рецептами" успішного підприємництва. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – приміщення ДніпроОДА.

Під час семінару представникам підприємств надали теоретичні знання щодо розвитку успішного малого бізнесу. Також для учасників підготували практичні завдавання, серед яких: структурування та визначення послідовності ведення бізнесу, покрокова реалізація бізнес-технологій. Як зазначається, розв’язання таких задач дозволить підприємцям реалізовувати правильні рішення для власної справи.

«Насправді, становленню та розвитку малого бізнесу заважає відсутність знань. Ми пояснюємо, як правильно вибудовувати систему бізнесу та розвивати свої підприємства. Під час семінару ми використовуємо американські та європейські та власні технології», - пояснив експерт зі стратегії та маркетингу бізнесу, генеральний директор Громадської Школи Бізнесу Руслан Бельтюков.

Начальник управління з питань залучення інвестицій та дерегуляції бізнесу ДніпроОДА Світлана Лагутенко додала, що семінар «Лайфхаки для бізнесу: спрощення ведення власної справи» проводиться в рамках програми з розвитку підприємництва.

«Ми плануємо провести серію заходів для розвитку бізнесу у Дніпропетровській області. Зокрема, планується інтернатура бізнесу для молодих підприємців, які проходитимуть навчання протягом місяця. Наприкінці учасники мають підготувати проекти та отримати консультації спеціалістів», - розповіла Світлана Лагутенко.

Нагадаємо, що у Дніпрі науковців, керівників та представників малих на середніх підприємств навчали залучати грантові кошти для інноваційних науково-технічних розробок в рамках програми «Горизонт 2020». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...