App Store Google Play

Весело, голосно та масштабно: на Січеславщині пройшов етно фестиваль "Петриківський Дивоцвіт"

16 Вересня 12:00
Весело, голосно та масштабно: на Січеславщині пройшов етно фестиваль "Петриківський Дивоцвіт"

Вчора, 16 вересня, на Січеславщині у селищі Петриківка пройшов 11-ий щорічний ярмарок-фестиваль «Петриківський дивоцвіт», передає Дніпроград.

Протягом дня на фестивалі проходили різні конкурси, продаж товарів, виступи художніх колективів. Організатори також влаштували велику кейтерингову зону, де можна скуштувати різні ласощі. Завершилося свято виступом відомої української співачки Ірини Федишин. 

"На цьому заході нам вдалося відтворити справжній український дух і характер. Фестивалю з кожним роком вдається все краще відтворювати українську національну самобутність, презентувати кращі взірці української музики, ярмаркове різномаїття, народні ремесла. Тут тільки усміхнені обличчя, весела національна музика, дружня атмосфера, смачна їжа та весела музика. Саме так було в українців завжди, тому щороку на етно фестиваль «Петриківський дивоцвіт» приїжджає велика кількість людей, щоб відчути себе справжніми українцями", - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Зазначимо, що цьогоріч на захід завітало близько 30 тисяч осіб. Усі присутні мали нагоду всело та смачно провести час. На захід зібралися народні майстри області, а також інших регіонів України, щоб продемонструвати свої вироби – посуд, ляльки, вишивки, одяг у традиційному стилі, ковані вироби, плетені кошики тощо. Основою ярмарку стали ужиткові речі, прикрашені петриківським розписом.

Протягом дня на фестивалі працювали виставкові галявини, майданчик спортивних ігор та козацьких забав, тематичні фотозони, а також майстер-класи та конкурси. Долучилися до святкувань й коаліція організацій "Громадська підтримка СічеславськаТАК".

"Тисячі мешканців області завітали на захід, аби відчути атмосферу козацького духу та весело провести вікенд. Для гостей фестивалю ми розповіли цікаві історії про славетне козацьке минуле, ініціативу перейменування Дніпропетровської області на Січеславську та про процес декомунізації в України. Дякуємо усім присутнім за підтримку та зацікавленість. Саме на таких заходах стає зрозуміло - в України має бути тільки український вектор розвитку", - розповів активіст Владислав Мельничук.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...