App Store Google Play

Прокуратура повинна встановити, хто відправляє напівпорожні контейнерні поїзди по маршруту Одеса-Дніпро

15 Вересня 20:00
Прокуратура повинна встановити, хто відправляє напівпорожні контейнерні поїзди по маршруту Одеса-Дніпро

Прокуратура або НАБУ повинні встановити, хто в ПАТ "Укрзалізниця" відповідає за формування і відправку напівпорожніх контейнерних поїздів в напрямку Одеса-Дніпро, оскільки, така діяльність - це великі збитки для держави, що само по собі є приводом для кримінального розслідування, - вважає учасник антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ Сергій Гула, передає Дніпроград.

"Це злочин, коли державі завдається шкода в особливо великих розмірах. Якщо такі факти є, то це тюремний термін до 5 років плюс конфіскація", - сказав експерт.

Він також додав, що поки прецедентів з затриманням великих корупціонерів на залізницях України не було. Однак, вони можуть з'явиться якщо розслідуванням займеться НАБУ.

"Центр протидії корупції вже давно заявляв про факти нечесних тендерів в "Укрзалізниці". Шкода, що цими питаннями поки не займається НАБУ. Тому що, якщо цим займається прокуратура або МВС, то очікувати адекватного розслідування за такими справами не доводиться", - упевнений Гула .

Він зазначив, що в даному випадку може йти мова про десятки мільйонів гривень втрат для галузі і для країни. Недоотримані залізницею кошти, швидше за все трансформуються в "відкати" певним чиновникам.

Нагадаємо, акціонерна держкомпанія «Укрзалізниця» 31 липня запустила експериментальний рейс контейнерного поїзда за маршрутом Одеса-порт - Дніпро-Ліски - Одеса-порт. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...