App Store Google Play

Прокуратура повинна встановити, хто відправляє напівпорожні контейнерні поїзди по маршруту Одеса-Дніпро

15 Вересня 20:00
Прокуратура повинна встановити, хто відправляє напівпорожні контейнерні поїзди по маршруту Одеса-Дніпро

Прокуратура або НАБУ повинні встановити, хто в ПАТ "Укрзалізниця" відповідає за формування і відправку напівпорожніх контейнерних поїздів в напрямку Одеса-Дніпро, оскільки, така діяльність - це великі збитки для держави, що само по собі є приводом для кримінального розслідування, - вважає учасник антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ Сергій Гула, передає Дніпроград.

"Це злочин, коли державі завдається шкода в особливо великих розмірах. Якщо такі факти є, то це тюремний термін до 5 років плюс конфіскація", - сказав експерт.

Він також додав, що поки прецедентів з затриманням великих корупціонерів на залізницях України не було. Однак, вони можуть з'явиться якщо розслідуванням займеться НАБУ.

"Центр протидії корупції вже давно заявляв про факти нечесних тендерів в "Укрзалізниці". Шкода, що цими питаннями поки не займається НАБУ. Тому що, якщо цим займається прокуратура або МВС, то очікувати адекватного розслідування за такими справами не доводиться", - упевнений Гула .

Він зазначив, що в даному випадку може йти мова про десятки мільйонів гривень втрат для галузі і для країни. Недоотримані залізницею кошти, швидше за все трансформуються в "відкати" певним чиновникам.

Нагадаємо, акціонерна держкомпанія «Укрзалізниця» 31 липня запустила експериментальний рейс контейнерного поїзда за маршрутом Одеса-порт - Дніпро-Ліски - Одеса-порт. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...