App Store Google Play

Прокуратура повинна встановити, хто відправляє напівпорожні контейнерні поїзди по маршруту Одеса-Дніпро

15.09.2018 20:00
Прокуратура повинна встановити, хто відправляє напівпорожні контейнерні поїзди по маршруту Одеса-Дніпро

Прокуратура або НАБУ повинні встановити, хто в ПАТ "Укрзалізниця" відповідає за формування і відправку напівпорожніх контейнерних поїздів в напрямку Одеса-Дніпро, оскільки, така діяльність - це великі збитки для держави, що само по собі є приводом для кримінального розслідування, - вважає учасник антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ Сергій Гула, передає Дніпроград.

"Це злочин, коли державі завдається шкода в особливо великих розмірах. Якщо такі факти є, то це тюремний термін до 5 років плюс конфіскація", - сказав експерт.

Він також додав, що поки прецедентів з затриманням великих корупціонерів на залізницях України не було. Однак, вони можуть з'явиться якщо розслідуванням займеться НАБУ.

"Центр протидії корупції вже давно заявляв про факти нечесних тендерів в "Укрзалізниці". Шкода, що цими питаннями поки не займається НАБУ. Тому що, якщо цим займається прокуратура або МВС, то очікувати адекватного розслідування за такими справами не доводиться", - упевнений Гула .

Він зазначив, що в даному випадку може йти мова про десятки мільйонів гривень втрат для галузі і для країни. Недоотримані залізницею кошти, швидше за все трансформуються в "відкати" певним чиновникам.

Нагадаємо, акціонерна держкомпанія «Укрзалізниця» 31 липня запустила експериментальний рейс контейнерного поїзда за маршрутом Одеса-порт - Дніпро-Ліски - Одеса-порт. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...