App Store Google Play

Батьки учнів школи №10 змусили Філатова скасувати громадські слухання щодо будівництва 23-поверхівки

15 Вересня 16:30
Батьки учнів школи №10 змусили Філатова скасувати громадські слухання щодо будівництва 23-поверхівки

Після останньох зустрічі з батьками учнів школи №10, міська влада Дніпра "дала задню" та почала виконувати вимоги батьків щодо ситуації навколо будівництва 23-поверхового будинку прямо на території навчального закладу, повідомляє Дніпроград.

Зокрема, на сайті міськради з'явилося розпорядження міського голови Дніпра Бориса Філатова, згідно якого скасовуються слухання за участі забудовників та представників громади. За словами ініціативної групи батьків, слухання були вигідні замовнику будівництва, адже наразі він отримав всі дозволи від міської влади на забудову території школи і єдине, чого не вистачає компанії для повної легітимізації своїх дій - рішення громадських слухань. 

Таким чином, наразі ситуація по суті заморожена і батьки сподіваються, що повномасштабне будівництво так і не почнеться.

Як повідоммлялося раніше, 20 червня в Дніпрі батьки учнів школи №10 влаштували пікет проти забудови шкільної території. За словами представників ініціативної групи, подвір’я закладу, який є єдиною в районі україномовною школою, наразі захоплює фірма-забудовник: на місці  шкільних майстерень збираються зводити 23-поверховий будинок.

Батьки учнів створили електронну петицію і зібрали під нею таку кількість підписів, яка необхідна для розгляду в міськраді.

У ситуацію втрутився народний депутат Андрій Денисенко і направив депутатське звернення до прокурора Дніпропетровської області з вимогою провести ретельну перевірку законності дій Дніпровської міської влади щодо дозволу на забудівлю території школи №10.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...