App Store Google Play

Батьки учнів школи №10 змусили Філатова скасувати громадські слухання щодо будівництва 23-поверхівки

15.09.2018 16:30
Батьки учнів школи №10 змусили Філатова скасувати громадські слухання щодо будівництва 23-поверхівки

Після останньох зустрічі з батьками учнів школи №10, міська влада Дніпра "дала задню" та почала виконувати вимоги батьків щодо ситуації навколо будівництва 23-поверхового будинку прямо на території навчального закладу, повідомляє Дніпроград.

Зокрема, на сайті міськради з'явилося розпорядження міського голови Дніпра Бориса Філатова, згідно якого скасовуються слухання за участі забудовників та представників громади. За словами ініціативної групи батьків, слухання були вигідні замовнику будівництва, адже наразі він отримав всі дозволи від міської влади на забудову території школи і єдине, чого не вистачає компанії для повної легітимізації своїх дій - рішення громадських слухань. 

Таким чином, наразі ситуація по суті заморожена і батьки сподіваються, що повномасштабне будівництво так і не почнеться.

Як повідоммлялося раніше, 20 червня в Дніпрі батьки учнів школи №10 влаштували пікет проти забудови шкільної території. За словами представників ініціативної групи, подвір’я закладу, який є єдиною в районі україномовною школою, наразі захоплює фірма-забудовник: на місці  шкільних майстерень збираються зводити 23-поверховий будинок.

Батьки учнів створили електронну петицію і зібрали під нею таку кількість підписів, яка необхідна для розгляду в міськраді.

У ситуацію втрутився народний депутат Андрій Денисенко і направив депутатське звернення до прокурора Дніпропетровської області з вимогою провести ретельну перевірку законності дій Дніпровської міської влади щодо дозволу на забудівлю території школи №10.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...