App Store Google Play

Батьки учнів школи №10 змусили Філатова скасувати громадські слухання щодо будівництва 23-поверхівки

15 Вересня 16:30
Батьки учнів школи №10 змусили Філатова скасувати громадські слухання щодо будівництва 23-поверхівки

Після останньох зустрічі з батьками учнів школи №10, міська влада Дніпра "дала задню" та почала виконувати вимоги батьків щодо ситуації навколо будівництва 23-поверхового будинку прямо на території навчального закладу, повідомляє Дніпроград.

Зокрема, на сайті міськради з'явилося розпорядження міського голови Дніпра Бориса Філатова, згідно якого скасовуються слухання за участі забудовників та представників громади. За словами ініціативної групи батьків, слухання були вигідні замовнику будівництва, адже наразі він отримав всі дозволи від міської влади на забудову території школи і єдине, чого не вистачає компанії для повної легітимізації своїх дій - рішення громадських слухань. 

Таким чином, наразі ситуація по суті заморожена і батьки сподіваються, що повномасштабне будівництво так і не почнеться.

Як повідоммлялося раніше, 20 червня в Дніпрі батьки учнів школи №10 влаштували пікет проти забудови шкільної території. За словами представників ініціативної групи, подвір’я закладу, який є єдиною в районі україномовною школою, наразі захоплює фірма-забудовник: на місці  шкільних майстерень збираються зводити 23-поверховий будинок.

Батьки учнів створили електронну петицію і зібрали під нею таку кількість підписів, яка необхідна для розгляду в міськраді.

У ситуацію втрутився народний депутат Андрій Денисенко і направив депутатське звернення до прокурора Дніпропетровської області з вимогою провести ретельну перевірку законності дій Дніпровської міської влади щодо дозволу на забудівлю території школи №10.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...