App Store Google Play

“Вар’яти-шоу” знову смішитимуть мешканців Дніпра

14.09.2018 20:30
“Вар’яти-шоу” знову смішитимуть мешканців Дніпра

“Вар’яти” вже півроку не виступали в Дніпрі, тому знову їдуть з концертом в рамках туру осінь-зима 2018. На глядачів чекають нові персонажі та ролі, характери й епізоди і, звичайно, незмінно іскрометні історії від Сергія Притули. Про особливості програми коміків повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу розважального шоу.

“Готуємось до чергового туру довжиною у 3 місяці. Розпочнемо з маленьких міст на Західній, потім трошки викатаємо у Європу, добряче по США і далі прокотимося по Півдню, Центру і Сходу”, – говорить про гастролі Сергій Притула.

На глядачів чекає нова двогодинна програма від “Вар’ятів”. Як завжди, багато жартів про відносини в сім’ї та на роботі, про тих, кого обожнюємо і трошки ненавидимо, про коханих дружин та всезнаючих тещ, про дітей та батьків – словом, про все, чим вирує життя навколо. І, головне, без політики.

“Люди в цій країні вже достатньо притомились від політичного гумору, який лізе зі всіх можливих медіаресурсів: радіо, ТБ, інтернет, друковані видання. Доходить до абсурду, коли політичний гумор починає проникати в сценарії святкових ранків по школах чи дитсадках. Ми працюємо на ниві побутового гумору, який і «світліший», і довговічніший”, - зізнається Сергій Притула.

Крім того, незабаром вийде 3 сезон “Вар’яти-шоу” на Новому каналі – 9 нових випусків із, як завжди, смішними номерами від Володимира Жогла, Вальона Сергійчука, Владзя, Віталіка Тильного, Сергія Полупана та незмінного ведучого та очільника шоу Сергія Притули.

Разом з глядачами “Вар’яти” створюють нову історію україномовного гумору. І трапляється, що саме на концертах, завдяки глядачам, народжуються нові жарти.

Концерт у Дніпрі відбудеться 7 грудня в ПК «Шинник» о 20:00. Наразі всі бажаючі можуть придбати квитки за посиланням.

Нагадаємо, що першого квітня у Дніпрі двічі виступили актори першого україномовного гумор-шоу "Вар'яти". До того ж, обидва рази - з аншлагами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...