App Store Google Play

Невдалий крафт: виробники алкоголю в гаражі отримали вирок суду

14 Вересня 15:00
Невдалий крафт: виробники алкоголю в гаражі отримали вирок суду

У Дніпрі засудили трьох злочинців, які майже півтора роки незаконно виготовляли та збували сурогатний алкоголь. У Бабушкінському районному суді учасникам угрупування призначили 85 тисяч гривень штрафу з конфіскацією алкогольної продукції та обладнання для її виробництва. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт прокуратури області.

Як зазначається, влітку 2016 року дніпрянин створив злочинне об’єднання для виготовлення та збуту сурогатних алкогольних напоїв.

Чоловіки шукали спирт, іншу сировину, тару та відкрили в гаражі справжній підпільний цех, обладнавши його устаткуванням для масового виробництва алкоголю.

Зловмисники встановили виробничу лінію, яка складалася з пластикових труб, шлангів, електронасосів, ємностей для змішування та розливу рідини, діжок для змішування спирту та води, вимірювальних засобів тощо.

Так званий цех працював у «нічну зміну» двічі на місяць, виготовляючи по 400 літрів фальсифікату, який розфасовувався у спеціальну тару і транспортувався до Новомосковського району. Там алкоголь розливали у місцевих генделиках, які належали одному зі співучасників злочинної групи.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині правоохоронні органи вилучили фальсифікований алкоголь на суму понад 250 тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...