App Store Google Play

Невдалий крафт: виробники алкоголю в гаражі отримали вирок суду

14.09.2018 15:00
Невдалий крафт: виробники алкоголю в гаражі отримали вирок суду

У Дніпрі засудили трьох злочинців, які майже півтора роки незаконно виготовляли та збували сурогатний алкоголь. У Бабушкінському районному суді учасникам угрупування призначили 85 тисяч гривень штрафу з конфіскацією алкогольної продукції та обладнання для її виробництва. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт прокуратури області.

Як зазначається, влітку 2016 року дніпрянин створив злочинне об’єднання для виготовлення та збуту сурогатних алкогольних напоїв.

Чоловіки шукали спирт, іншу сировину, тару та відкрили в гаражі справжній підпільний цех, обладнавши його устаткуванням для масового виробництва алкоголю.

Зловмисники встановили виробничу лінію, яка складалася з пластикових труб, шлангів, електронасосів, ємностей для змішування та розливу рідини, діжок для змішування спирту та води, вимірювальних засобів тощо.

Так званий цех працював у «нічну зміну» двічі на місяць, виготовляючи по 400 літрів фальсифікату, який розфасовувався у спеціальну тару і транспортувався до Новомосковського району. Там алкоголь розливали у місцевих генделиках, які належали одному зі співучасників злочинної групи.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині правоохоронні органи вилучили фальсифікований алкоголь на суму понад 250 тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...