App Store Google Play

Невдалий крафт: виробники алкоголю в гаражі отримали вирок суду

14 Вересня 15:00
Невдалий крафт: виробники алкоголю в гаражі отримали вирок суду

У Дніпрі засудили трьох злочинців, які майже півтора роки незаконно виготовляли та збували сурогатний алкоголь. У Бабушкінському районному суді учасникам угрупування призначили 85 тисяч гривень штрафу з конфіскацією алкогольної продукції та обладнання для її виробництва. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт прокуратури області.

Як зазначається, влітку 2016 року дніпрянин створив злочинне об’єднання для виготовлення та збуту сурогатних алкогольних напоїв.

Чоловіки шукали спирт, іншу сировину, тару та відкрили в гаражі справжній підпільний цех, обладнавши його устаткуванням для масового виробництва алкоголю.

Зловмисники встановили виробничу лінію, яка складалася з пластикових труб, шлангів, електронасосів, ємностей для змішування та розливу рідини, діжок для змішування спирту та води, вимірювальних засобів тощо.

Так званий цех працював у «нічну зміну» двічі на місяць, виготовляючи по 400 літрів фальсифікату, який розфасовувався у спеціальну тару і транспортувався до Новомосковського району. Там алкоголь розливали у місцевих генделиках, які належали одному зі співучасників злочинної групи.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині правоохоронні органи вилучили фальсифікований алкоголь на суму понад 250 тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...