App Store Google Play

Автівка, одяг та аксесуари: у Дніпрі відкрилась виставка предметів одного року випуску

14 Вересня 13:40
Автівка, одяг та аксесуари: у Дніпрі відкрилась виставка предметів одного року випуску

Сьогодні, 14 вересня, в технічному музеї "Машини Часу" відкрилась виставка предметів 1954 року. Окрім ретро-автомобіля, експозиція вміщує меблі, посуд, осяг, документи та інші речі одного року випуску. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів директора музею «Машини Часу» Михайла Пруднікова.

«Ми прагнемо показати не лише ретро-автівки, а всю епоху та побут людей цього року. Саме в 1954 році був виготовлений автомобіль ГАЗ м20, тож інші експонати прив’язані до цієї дати. В майбутньому можливі виставки «Запорожця» 1962 року, а також «Волги», - розповів Михайло Прудніков.

Цікаво, що кожен відвідувач може доповнити виставку власними експонатами 1954 року в рамках конкурсу. В такому разі гість зможе посидіти у салоні ретро-автівки та отримати фотографії. Важливо, що предмет повинен мати опис про власника та історію. Найоригінальніший предмет з найцікавішим описом принесе його власнику перемогу у конкурсі та можливість покататися по Дніпру в автівці ГАЗ м20.

Приватний колекціонер Андрій Скрипкін доповнив виставку оригінальним одягом 1954 року, а також предметами антуражу – ліхтарями, календарями, годинниками, вазами тощо.

Виставка "Один рік випуску" триватиме протягом двох місяців у музеї "Машини Часу" за адресою: вулиця Мандриківська, 44. Організатори запрошують дніпрян відвідати експозицію.

Нагадаємо, що з 18 по 24 вересня у історичному музеї Дніпра пройде щорічний Всеукраїнський музейний фестиваль «Музей і виклики часу». Жителі Дніпра та області зможуть побачити унікальні експонати та інсталяції, які мають минуле.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...