App Store Google Play

Автівка, одяг та аксесуари: у Дніпрі відкрилась виставка предметів одного року випуску

14 Вересня 13:40
Автівка, одяг та аксесуари: у Дніпрі відкрилась виставка предметів одного року випуску

Сьогодні, 14 вересня, в технічному музеї "Машини Часу" відкрилась виставка предметів 1954 року. Окрім ретро-автомобіля, експозиція вміщує меблі, посуд, осяг, документи та інші речі одного року випуску. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів директора музею «Машини Часу» Михайла Пруднікова.

«Ми прагнемо показати не лише ретро-автівки, а всю епоху та побут людей цього року. Саме в 1954 році був виготовлений автомобіль ГАЗ м20, тож інші експонати прив’язані до цієї дати. В майбутньому можливі виставки «Запорожця» 1962 року, а також «Волги», - розповів Михайло Прудніков.

Цікаво, що кожен відвідувач може доповнити виставку власними експонатами 1954 року в рамках конкурсу. В такому разі гість зможе посидіти у салоні ретро-автівки та отримати фотографії. Важливо, що предмет повинен мати опис про власника та історію. Найоригінальніший предмет з найцікавішим описом принесе його власнику перемогу у конкурсі та можливість покататися по Дніпру в автівці ГАЗ м20.

Приватний колекціонер Андрій Скрипкін доповнив виставку оригінальним одягом 1954 року, а також предметами антуражу – ліхтарями, календарями, годинниками, вазами тощо.

Виставка "Один рік випуску" триватиме протягом двох місяців у музеї "Машини Часу" за адресою: вулиця Мандриківська, 44. Організатори запрошують дніпрян відвідати експозицію.

Нагадаємо, що з 18 по 24 вересня у історичному музеї Дніпра пройде щорічний Всеукраїнський музейний фестиваль «Музей і виклики часу». Жителі Дніпра та області зможуть побачити унікальні експонати та інсталяції, які мають минуле.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...