App Store Google Play

Оприлюднено звернення нардепа Денисенка про взяття на поруки блогера Ананьєва

12 Вересня 20:30
Оприлюднено звернення нардепа Денисенка про взяття на поруки блогера Ананьєва

У соцмережі Фейсбук розгорівся скандал навколо звільнення блогера Валерія Ананьєва зі стін райвідділку поліції Новомосковська. Деякі активісти почали стверджувати: народний депутат Андрій Денисенко не брав  хлопця на поруки, як про то повідомлялося в ЗМІ раніше.

Посилаються активісти Дніпра на скріни коментарів самого блогера, де він повідомляє: ні про які поруки нічого не знає. Їх, разом із коментарями свого адвоката Павла Корсуновського та адвоката Денисенка Олександра Кадієвського, зі своєї сторінки блогер видалив практично одразу.

«Хочу повідомити, так як коментар мій був видалений на сторінці Валерія, що 11.09.18 року я був присутній в відділку поліції разом із Денисенко А., ми підготували та привезли погоджене з адвокатом Валерія Ананьєва клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності за ст. 47 КК України у зв’язку з порукою. Але дійсно у Новомосковському відділку поліції ми дізналися, що Валерій примирився з потерпілим і буде звільнений від кримінальної відповідальності за ст. 46 КК України, тому одразу у кабінеті слідчого ми переробили клопотання і народний депутат Денисенко Андрій відповідно до ст. 180 КПК України заявив клопотання про взяття Валерія на особисту поруку, відразу після чого пан Валерій зміг вийти з відділку поліції», - повідомив Олександр Кадієвський.

 

 

Зі свого боку, Денисенко оприлюднив  своє письмове зобов’язання про взяття на особисту поруку в порядку ст.180 Кримінально-процесуального кодексу України, адресоване начальника Новомосковського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Олександру Чіпцю.

Голова ГО «СІЧ-Дніпро» Кирило Дороленко, який був свідком тих подій, зауважив: Ананьєва не випускали з райвідділку поліції, поки Андрій Денисенко не підписав зобов’язання про взяття на особисту поруку. Всі коментарі, на кшталт «Денисенко може й збирався, але на поруки Ананьєва все ж не взяв», він назвав маніпуляцією.

«Є різні види порук. Ананьєва відпустили на поруки відповідно ст.180. Про те, що особу відпустили на поруки народного депутата, говорить офіційний речник МВС. Якби не ці поруки - не відпустили б», - написала на своїй сторінці у Фейсбук адвокат Оксана Томчук.

Денисенка у цій ситуації також підтримали користувачі мережі, які стежили за ситуацією навколо затримання Ананьєва:

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...