App Store Google Play

Затримана на хабарі депутатка від УКРОПу придбала Лексус, не витративши жодної копійки

11 Вересня 13:20
Затримана на хабарі депутатка від УКРОПу придбала Лексус, не витративши жодної копійки

Затримана учора за хабар депутатка обласної ради від "УКРОПу" Тетяна Юревич у 2017 році придбала новенький Lexus RX200T. В декларації депутат вказала вартість автівки 1,58 млн.грн. При цьому, судячи з тієї ж-таки декларації, жінка, яка живе разом з донькою в невеличкій квартирі в Авіаторському, за рік заробила 137,8 тис.грн. Щоправда, вона задекларувала 120 тис.доларів готівкою,  але ця ж сума зазначається і у декларації за 2016 рік, отже авто обраниця купила не за власні гроші, принаймні не за задекларовані.

Фірми, в яких Тетяна Юревич є бенефіціаром – ТОВ «Експерт-груп» та ТОВ «ПІБ-Експерт» - з 2016 року  перемогли у тендерах на загальну суму трохи більше 2 млн.грн. Зокрема, ТОВ «Експерт-груп» надавала послуги з розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у тому числі і учасникам АТО.

Цього року фірма Юревич, яку пов'язують з «сірим кардиналом» Дніпра Геннадієм Корбаном, оформлювала документи для Театрально-художнього коледжу на площі Успенській у Дніпрі. Замовником робіт є обласна рада, де, власне, і виконує представницькі функції Тетяна Юревич.

Як відомо, за ініціативи Бориса Філатова коледж вирішили перемістити в інше приміщення у передмісті Дніпра аби розмістити в ласій будівлі в центрі чиновників мерії, кількість яих росте з кожним місяцем.

Крім того, Тетяна Юревич є членом скандальної комісії обласної ради з питань ЖКГ. Вона активно підтримує інформаційні атаки Корбана і Філатова на ТОВ "Аульська хлорпереливна станція", пов'язані з перерозподілом ринку на користь підприємства, що належить сестрі міського голови Дніпра.

Наразі Юревич чекає на обрання їй запобіжного заходу. І, з огляду на те, що справу веде Військова прокуратура, шансів «домовитись» у депутатки та її покровителів небагато, незважаючи на теплі стосунки Корбана і Філатова з Генпрокурором України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...