App Store Google Play

Затримана на хабарі депутатка від УКРОПу придбала Лексус, не витративши жодної копійки

11 Вересня 13:20
Затримана на хабарі депутатка від УКРОПу придбала Лексус, не витративши жодної копійки

Затримана учора за хабар депутатка обласної ради від "УКРОПу" Тетяна Юревич у 2017 році придбала новенький Lexus RX200T. В декларації депутат вказала вартість автівки 1,58 млн.грн. При цьому, судячи з тієї ж-таки декларації, жінка, яка живе разом з донькою в невеличкій квартирі в Авіаторському, за рік заробила 137,8 тис.грн. Щоправда, вона задекларувала 120 тис.доларів готівкою,  але ця ж сума зазначається і у декларації за 2016 рік, отже авто обраниця купила не за власні гроші, принаймні не за задекларовані.

Фірми, в яких Тетяна Юревич є бенефіціаром – ТОВ «Експерт-груп» та ТОВ «ПІБ-Експерт» - з 2016 року  перемогли у тендерах на загальну суму трохи більше 2 млн.грн. Зокрема, ТОВ «Експерт-груп» надавала послуги з розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у тому числі і учасникам АТО.

Цього року фірма Юревич, яку пов'язують з «сірим кардиналом» Дніпра Геннадієм Корбаном, оформлювала документи для Театрально-художнього коледжу на площі Успенській у Дніпрі. Замовником робіт є обласна рада, де, власне, і виконує представницькі функції Тетяна Юревич.

Як відомо, за ініціативи Бориса Філатова коледж вирішили перемістити в інше приміщення у передмісті Дніпра аби розмістити в ласій будівлі в центрі чиновників мерії, кількість яих росте з кожним місяцем.

Крім того, Тетяна Юревич є членом скандальної комісії обласної ради з питань ЖКГ. Вона активно підтримує інформаційні атаки Корбана і Філатова на ТОВ "Аульська хлорпереливна станція", пов'язані з перерозподілом ринку на користь підприємства, що належить сестрі міського голови Дніпра.

Наразі Юревич чекає на обрання їй запобіжного заходу. І, з огляду на те, що справу веде Військова прокуратура, шансів «домовитись» у депутатки та її покровителів небагато, незважаючи на теплі стосунки Корбана і Філатова з Генпрокурором України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...